Ünlü oyuncu Robert de Niro'nun kaza geçirdiği öğrenildi! İşte sağlık durumu

Hollywood'un yaşayan efsanelerinden Robert de Niro, Martin Scorsese ile yeniden bir araya geldiği 'Killers of The Flower Moon' filminin çekimleri sırasında kaza geçirdi.

Ünlü oyuncu Robert de Niro'nun kaza geçirdiği öğrenildi! İşte sağlık durumu

Casino, Taxi Driver, Irish Man gibi filmlerde bir araya gelerek efsane olan ikili Robert de Niro ve Martin Scorsese, Kızılderili bir topluluğun kıyıma uğrama hikayesinin anlatıldığı son film çalışmalarıyla yeniden bir araya geldi.

Hayranlarının merakla beklediği 'Killers of The Flower Moon' filminin çekimleri sürerken setten üzen bir haber geldi. Usta oyuncu Robert de Niro, çekim esnasında sette kaza geçirerek bacağını kırdı.

robert de niro

77 yaşındaki usta oyuncunun kuadriseps kaslarında zedelenme olduğu belirtildi.

MENAJERİ AÇIKLAMA YAPTI

De Niro'nun yaralanmasını sonrasında konuşan menajeri, "Üç hafta daha çekim yapılması planlanmadığı için, bu durum prodüksiyonu engelleyici olmayacak" dedi.

OSAGA CİNAYETLERİ VE FBI'IN DOĞUŞUNU ANLATACAK

David Grann'in romanından uyarlanarak filmleştirilen Killers of the Flower Moon'da, Osaga cinayetleri ve FBI’ın doğuşu konu ediliyor.

robert de niro

Filmde De Niro'nun yanı sıra Leonardo DiCaprio, Jesse Plemons, Lily Gladstone, Tantoo Cardinal gibi isimler de rol alıyor.

Kuadriseps kasları: Uyluğun ön kısmında yer alan dört başlı bir kastır. Kuadriseps kasları tendonları ile kemiklere yapışır. Bu kaslar kasıldığında ilgili tendonları ile kemikleri kendilerine çekerek hareket ettirir. Asıl görevi diz eklemini düz hale getirmektir.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 20:44

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE