Ünlü oyuncu İstanbul'da taksicilik yaptı! "Saçınızı yolarsınız!"

Dünyaca ünlü Fransız yapımı 'Taksi'nin başrol oyuncusu Samy Naceri, bindiği taksinin direksiyonuna geçti.

Ünlü oyuncu İstanbul'da taksicilik yaptı! "Saçınızı yolarsınız!"

1998 yılında çekilen Fransız yapımı "Taksi"filminin yıldızı Samy Naceri, bir film görüşmesi için İstanbul'a geldi. "Taksi" serisindeki rolüyle ün kazanan oyuncu, özel bir toplantıya katılmak için Beyazıt'ta kaldığı otelden taksi durağına yürüdü.

samy naceri istanbul taksi

Samy Naceri'ye Fransız sosyal medya fenomeni Parisa ve menajeri Don Kerry eşlik etti. Naceri, Cağaloğlu'ndaki taksi durağına geldiğinde taksi bulamadı. Ünlü oyuncu, yaklaşık 20 dakika taksi bekledi.

parisa  samy naceri

Naceri, İstanbul'un tarihi caddelerinde yürürken ve taksi beklerken hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Fransız aktör bindiği taksinin direksiyonuna da geçti, İstanbul sokaklarında taksi kullandı.

samy naceri istanbul

"İSTANBUL BENİ TARİHİYLE BÜYÜLEDİ!"

60 yaşındaki oyuncu, "Türkiye'ye 15 gün önce de tatil için gelmiştim. Bugün bir davet üzerine İstanbul'dayım. Bana tarihi yerleri gezdirdiler. Osmanlı'dan Atatürk'e kadar olan tarihi eser ve olaylar hakkında bilgi verdiler. Tarihe ilgi duyan bir kişi olarak Türkiye'de olmak muazzamdı" ifadelerini kullandı.

samy naceri taksi filmi istanbul

İSTANBUL'UN TAKSİ SORUNU, ÜNLÜ OYUNCUYU DA İSYAN ETTİRDİ!"

Fransız yıldız, "Türkler sokakta gördüğünde beni tanıyor ama gelip konuşmak için utanıyorlar, ben de öyle olduğunu anlayınca selam veriyorum. Onlar da gelip benimle konuşuyor. Böyle büyük muazzam bir şehirde, turistlerin çokça ziyaret ettiği bir şehirde taksi sorunu olması çok üzücü" şeklinde konuştu.

Naceri "Gezdiğim ve film çektiğim şehirlerde araba kullanmayı seviyorum. Trafik yoğunluğu yüksek olan şehirlerde de araba kullandım. O yüzden İstanbul trafiğinde de zorlanmadım. Moskova veya Paris trafiğini görseniz saçlarınızı koparırsınız. Oraların trafiği daha da beter" şeklinde konuştu.

"TÜRKİYE'DE TAKSİCİ OLMAK İSTEMEZDİM" 

"Eğer oyuncu olmasaydınız Türkiye'de taksici olur muydunuz?" sorusuna dünyaca ünlü oyuncu, "Burada taksici olmak istemezdim çünkü trafik çok karışık" cevabını verdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2021, 07:55

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE