Ünlü oyuncu hastalığı yüzünden erkekleri aldatmaktan zevk alıyor!

Miss Word Australia yarışmasının 2021 elemelerinde finalist olma başarısı gösteren ve ülkesinde aynı zamanda oyunculuk da yapan Kanika Batra'ya anti sosyal kişilik bozukluğu teşhisi konuldu.

Ünlü oyuncu hastalığı yüzünden erkekleri aldatmaktan zevk alıyor!

Miss World Avustralya finalisti 26 yaşındaki model Kanika Batra, YouTube kanalında yaptığı açıklamada yaşadığı anti sosyal kişilik rahatsızlığı nedeniyle şimdiye kadar ilişki yaşadığı beş erkek arkadaşından üçünü aldattığını ve bundan dolayı hiç pişmanlık duymadığını söyledi.

Kanika Batra

Model Kanika Batra özel hayatıyla ilgili itirafıyla gündem oldu. Batra, erkek arkadaşlarını aldattığı için neden pişmanlık duymadığını şu sözlerle açıkladı.

"ZEVK BİLE ALDIM"

"Birçok doktora gittim. Hepsi bana anti-sosyal kişilik bozukluğu teşhisi koydu. Yaşadığım bu psikolojik hastalık empati yapmamı ve insanlara saygı duymamı engelliyor. O nedenle sevgililerimi aldattığım için herhangi bir pişmanlık ya da vicdan azabı çekmiyorum. Hatta bunda keyif aldığımı bile söyleyebilirim."

Kanika Batra

"YİNE ALDATMAKTAN KORKUYORUM"

Kanika, daha önce aldattığı erkek arkadaşı Sam ile nişanlandı. Kanika, geçmişte yaptığı hatalardan dolayı pişmanlık duymamasına rağmen aynı hatayı iki kez yapmamak için uğraştığını söyledi. "Yine erkek arkadaşımı aldatmaktan korkuyorum" diyen Kanika'nın yaptığı itiraf birçok kişi tarafından tepki ile karşılanırken, bazı kişiler ise yaşadığı ruhsal sorunun kendisini aldatmaya ittiğini, bu nedenle modelin yadırganmaması gerektiğini söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 23:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER