Ünlü Oyuncu Akla Ziyan Sapık İlişki ve Tecavüz İtirafları Sonrası Delirdi

Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Ros karakteriyle tanınan Esme Bianco, yaşadığı cinssel saldırı ve sapık ilişkilerden sonra aklını oynattı. Bianco'nun itiraflarının odağında ise Marilyn Manson isimli ruh hastası var!

Ünlü Oyuncu Akla Ziyan Sapık İlişki ve Tecavüz İtirafları Sonrası Delirdi

Marilyn Manson hakkında ortaya atılan cinsel istismar, tecavüz, cinsel şiddet iddialarının ardı arkası kesilmiyor. Dünyanın gördüğü en sapık insanlar listesine ilk sıradan girmeye çoktan aday olan Marilyn Manson'ın tecavüz ettiği kadınların arasında Esme Bianco'nun da olduğu öğrenildi.

Esme Bianco

Mahkemede Branson aleyhine açılan davada ifade veren Bianco, travma sonrası stres bozukluğu, anksiyete, depresyon ve panik atak problemleriyle boğuşuyor.

esme bianco

Game of Thrones'taki rolüyle tanınan Esme Bianco, müzisyen Marilyn Manson'a kendisine cinsel, fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı suçlamalarıyla dava açıyor.

Los Angeles'ta bir federal mahkemede açılan davada Bianco, Manson'ın kendisini kliplerde rol vaadiyle İngiltere'den ABD'ye getirip, vaatlerini yerine getirmeyerek insan kaçakçılığı yasalarını çiğnediğini iddia etti. 

NAZİ BIÇAĞI İLE VÜCUDUNU KESTİ

Suç duyurusuna göre Manson 2009 yılında Bianco'yu Los Angeles'a 'I want to kill you like they do in the movies' şarksının video çekimi için getirdi. Bianco, Manson'ın kendisine ayrılan otelde değil, kendi evinde kalmasını istediğini; eve geldiğinde çekim ekibi bulunmadığını ve Manson'ın telefonuyla çekim yaptığını ifade etti. 

Bianco, Manson'ın daha sonra kendisini bir odaya kitleyip yemek ve susuz bıraktığını, başka bir kadınla ilişkiye girmeye zorladığını ve geceleri odasına girip tecavüz etmekle tehdit ettiğini ifade etti. Bianco, bu süreçte Manson'ın kendisine çeşitli yollarla fiziksel şiddet uyguladığını ifade etti. Suç duyurusuna göre ikili daha sonra uzun mesafeli ilişkiye başladı.

esme bianco

Gerçek ismi Brian Warner olan Manson'ın daha sonra 2011'de Bianco'yu tekrar Los Angeles'a çağırdığı belirtildi. Bianco, Manson'ın bu ziyaretinde de evden çıkmasına izin vermediğini, kendisini bir balta ile kovaladığını, vücudunu izinsiz bir şekilde "Nazi bıçağı" ile kesip daha sonra yine izin almadan bu fotoğrafları internette paylaştığını belirtti.

"BİLİNCİM KAPALIYKEN BENİMLE İLİŞKİYE GİRDİ"

Bianco, Manson'ın kendisiyle bilinci kapalı olduğunda ve başka zamanlarda da rıza veremeyecek durumdayken birlikte olduğunu söyledi.

Marilyn Manson

Savunma ekibi, "Bianco'nun Mr. Warner'ın kendisine uyguladığı fiziksel, cinsel, psikolojik ve duygusal şiddetin boyutunu anlaması yıllar sürdü. Yaşadığı ruhsal problemler nedeniyle kariyeri zarar gördü. Bianco bugün hala travma sonrası stres bozukluğu, anksiyete, depresyon ve panik ataklarla mücadele ediyor" dedi.

Game of Thrones dizisinde üç sezon boyunca Ros karakterini oynayan Bianco, istismara uğradığını ilk olarak şubat ayında açıklamıştı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 17:27

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE