Ünlü Manken Bodrum Tatilinde Kaza Geçirdi! İki Bacağı Birden Kırıldı

Yaz tatilini Türkiye'de geçirmeyi seçen İngiliz oyuncu ve manken Katie Price, kaldığı otelde ayağı kayıp düştü. Kazada iki ayak bileğinde de kırık oluşan Price'ın bacakları alçıya alındı. Price kırık ayaklarına rağmen yine de bikinisini giyip şezlonga uzanarak güneşlenmeyi ihmal etmedi.

Ünlü Manken Bodrum Tatilinde Kaza Geçirdi! İki Bacağı Birden Kırıldı

Yaz tatilini Türkiye'de geçirmeyi seçen İngiliz oyuncu ve manken Katie Price, kaldığı otelde ayağı kayıp düştü.

katie price

Kazada iki ayak bileğinde de kırık oluşan Price'ın bacakları alçıya alındı. Price kırık ayaklarına rağmen yine de bikinisini giyip şezlonga uzanarak güneşlenmeyi ihmal etmedi. 

katie price kırık bacak

Koronavirüs nedeniyle uygulanan seyahat yasakları gevşer gevşemez soluğu Türkiye'de alan İngiliz oyuncu, model ve TV ünlüsü Katie Price, bir yandan güzelleşmeye bir yandan da tatil yapmaya devam ediyor. 

İKİ BACAĞI DA ALÇIYA ALINDI

Price son görüntülendiğinde ise iki bacağının da alçıda olmasıyla şaşırttı. Bir arkadaşı; şezlongda güneşlenen Price'a büyük bir buket çiçek getirdi.

katie price çiçek

KAZAYI SOSYAL MEDYADAN DUYURDU 

Katie Price, bir kaza geçirdiğini ve iki bacağını da kırdığını Instagram sayfasında yaptığı paylaşımla takipçilerine de duyurdu.

katie price kaza

KIRIKLAR 3 İLE 6 AYDA İYİLEŞECEK 

Tekerlekli sandalyede çekilen pozlarını paylaşan Price, iki bacağını ve bir ayak bileğini kırdığını belirtti. Price, doktorunun kendisine 3 ya da 6 ayda iyileşeceğini söylediğini de belirtti. 

katie price kırık bacaklar alçı

BEŞ ÇOCUĞUNDAN İKİSİ YANINDA 

Daha önce de defalarca Türkiye'ye gelip vücudunun çeşitli yerlerine estetik müdahaleler yaptıran 42 yaşındaki Price'a sevgilisi Carl Wood ile beş çocuğundan iki tanesi eşlik ediyor.

katie price carl wood

Bir dönem Jordan adıyla da tanınan Price'ın 31 yaşındaki sevgilisiyle Türkiye'de nişanlandığı da iddia edildi. Price, yine Instagram aracılığıyla nereden tekerlekli sandalye ya da scooter bulabileceğini de takipçilerine sordu.

katie price çocuklar

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 10:19

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE