Ünlü İsmin Ölümündeki Sır Perdesi Aralandı!

Meme kanseri nedeniyle geçtiğimiz temmuz ayında hayata veda eden ABD'li aktör John Travolta'nın eşi Kelly Preston'ın, Florida Clearwater'daki evlerinde hayata veda ettiği ortaya çıktı.

Ünlü İsmin Ölümündeki Sır Perdesi Aralandı!

ABD’li oyuncu John Travolta,İki yıl boyunca gizlice kanserle mücadele eden eşi Kelly Preston'ı temmuz ayında kaybetmişti.Preston’ın 2 yıldır kanserle mücadele ettiği süreç ise basın ve kamuoyundan gizli tutulmuştu. 57 yaşındaki Kelly Preston'ın hayata nerede gözlerini yumduğu ortaya çıktı.

EVİNDE HAYATA VEDA ETTİ

US Weekly dergisinin haberine göre; Kelly Preston, John Travolta ve iki çocuğuyla birlikte yaşadıkları Florida Clearwater'daki evlerinde son nefesini verdi. Dergi, Preston'ın ölüm sertifikasındaki verilere göre; oyuncunun 12 Temmuz'da saat 11:46'da hayata veda ettiğini duyurdu. Kelly Preston’ın cansız bedeni evinden alınarak yakınlardaki cenaze hizmetlerine götürüldü, daha sonra da Brooksville Mezarlığı’na defnedildi.

Hollywood’un en mutlu çiftlerinden biri olan Travolta ve Preston, 1989 yılında rol aldıkları The Experts adlı filmin setinde tanışmış ve kısa bir süre sonra Paris’te nikah masasına oturmuştu.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE