Ünlü isimlerin üçlü aşkı böyle görüntülendi! Öpmeye doyamadı

Geçen yıl Jojo Rabbit ile en iyi uyarlama senaryo dalında Oscar kazanan Taika Waititi, Rita Ora ve Tessa Thompson ile üçlü aşk yaşıyor. Aralarında kıskançlık bulunmayan aşıklar kameralara yansıdı. Çiftler birbirini öpmeye doyamadı.

Ünlü isimlerin üçlü aşkı böyle görüntülendi! Öpmeye doyamadı

Amerika'da son dönemde oldukça yaygınlaşan açık ilişki (open relationship) modeli ünlü yönetmen Taika Waititi, şarkıcı Rita Ora ve Tessa Thompson arasında ete kemiğe büründü.

taika waititi

Aşklarını yaşamaktan sakınmayan taze aşıklar, önceki gün de arkadaşlarıyla birlikte samimi şekilde görüntülendi.

taika waititi rita ora tessa thompson

Bir süredir birlikte olan ünlü şarkıcı Rita Ora ile yönetmen sevgilisi Taika Waititi, Sidney'de bir kez daha objektiflere takıldı. Son aylarda aşk yaşadıkları ileri sürülen, ama bu konuda sessiz kalan çift, samimiyetleriyle bu söylentileri de doğrulamış oldu.

PARTİ SONRASI BALKONDA KEYİF YAPTILAR

30 yaşındaki Rita Ora ile 45 yaşındaki Yeni Zelandalı yönetmen Taika Waititi, Sidney'de bir grup arkadaşlarıyla birlikte objektiflere takıldı. Waititi'nin bir gece önce evinde verdiği partinin yorgunluğunu atmaya çalışan grup ünlü yönetmenin evinin balkonunda görüntülendi. Taika Waititi'yi ortalarına alan Rita Ora ile Tessa Thompson, birbirleriyle uzun uzun sohbet etti. Yönetmen Waititi, hem sevgilisi Rita Ora'nın hem de yakın dostu Tessa Thompson'ın omuzlarına elini attı. İki kadın birbirleriyle sohbet ederken Waititi de yanlarındaki diğer arkadaşlarıyla sohbetini sürdürdü.

rita ora

BİR YANDAN RİTA DİĞER YANDAN TESSA ÜNLÜ YÖNETMENİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Çiçeği burnunda aşıklar Rita Ora ile Taika Waititi bir ara da birbirlerini öpücüklere boğdu. Hem ünlü çiftin hem de yanlarındaki arkadaşlarının çok neşeli olduğu sık sık kahkahalar attığı görüldü. Yönettiği Jojo Rabbit adlı filmle en iyi uyarlama senaryo ödülünü kazanan Taika Waititi şu sıralar Thor filminin çekimleri için Avustralya'da bulunuyor.

tessa thompson

Taika Waititi, Maori kökenli bir baba ile Rus bir annenin oğlu olarak Yeni Zelanda'da dünyaya geldi. Son olarak Jojo Rabbit adlı filmiyle konuşulan Taika Waititi, kariyerine oyuncu olarak başlamıştı. Daha sonra da yönetmenliğe adım attı. Geçen yıl Jojo Rabbit ile en iyi uyarlama senaryo dalında Oscar kazanan Waititi. farklı bir mizah anlayışına sahip filmleriyle tanınıyor. Waititi, 2011 yılında Chelsea Winstanley ile evlenmişti.

taika waititi rita ora tessa thompson

ÜNLÜ YÖNETMENİN OĞLUYLA BİRLİKTEYDİ 

Rita Ora, bir süre öncesine kadar Romain Gavras ile birlikteydi. Geçen yıl Gavras ile çıktığı tatillerde görüntülenen Rita Ora, halinden oldukça keyifli görünüyordu.

Romain Gavras rita ora

 Romain Gavras, ünlü sinema duayeni Costa Gavras'ın, Fransız gazeteci Michele Ray ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen oğlu olarak tanınıyor.

taika waititi rita ora tessa thompson

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2021, 08:59

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE