Ünlü İsim Doğum Yaptı! Bebeğin Plasentasını Canlı Yayında Yedi

Sosyal medya hesabında hamile kaldığı ilk günden itibaren her anını cüretkar bir şekilde paylaşan Brezilyalı manken Caila Carim, sonunda bebeğini dünyaya getirdi.

Ünlü İsim Doğum Yaptı! Bebeğin Plasentasını Canlı Yayında Yedi

Brezilyalı model Caila Carim sosyal medya hesabından kendi plasentasını yediği anlara ait videoyu paylaşarak şaşkınlık yarattı.

Caila Carim

Videoda Caila, hayranlarına biraz tattığı plasenta için birazcık acai çileğine benzediğini söyledi.

Caila Carim, plastik bir kapta erimesini beklediği sırada videoda bulunan başka bir kadın ise " Plasentanın sizin için iyi olduğunu söylüyorlar, seni daha genç yapar ve çok daha güzel olmanı sağlar" yorumunu yaptı.

Caila Carim

Carim, videoyu paylaştıktan sonra model, takipçilerinden büyük tepki aldı.

Bazı takipçiler, neden bu videoyu paylaşma ihtiyacı hissettiğini anlamadıklarını söylerken, diğer kullanıcılar ise "Kimse senin plasenta mı yoksa başka bir şey mi içtiğini merak etmiyor" yorumu yaptı.

Caila Carim

Caila, 14 Nisan tarihinde doğum yaptı, ve doğumun her anını sosyal medyada takipçilerine aktardı.

Caila Carim plasenta

Caila Carim plasenta

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 08:53

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE