Ünlü Çiftin Ömürlük Yuvası: Fiyatı Dudak Uçuklattı

Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakarak Kanada-ABD-İngiltere üçgeninde yaşama kararı alan Prens Harry ve eşi Meghan Markle, 'Kaçak Düşes' lakabı verilen sarayları aratmayan yeni evi için çiftin 107 milyon TL ödediği ve Prens Charles'tan yardım aldığı iddia edildi.

Ünlü Çiftin Ömürlük Yuvası: Fiyatı Dudak Uçuklattı

Galler Prensi Charles ile Galler Prensesi Diana'ın oğlu, Britanya tahtının altıncı sıradaki vârisi Prens Harry, Amerikalı oyuncu ve manken Meghan Markle ile 2 yıl önce hayatını birleştirmişti. Attıkları her adımı olay olan çiftin, California'nın Santa Barbara bölgesinden bir ev aldığı haberi gündeme gelmişti. Çiftin temmuz ayından bu yana oturduğu evin detaylarına Daily Mail ulaştı.Herkesten uzak yaşam sürmek isteyen çiftin 18 bin metrekarelik evi tam 14.6 milyon dolara aldığı öğrenildi. Kraliyete yakın kaynaklara göre Prens Charles, oğlunun bu yatırımı yapabilmesi için maddi destekte bulundu.

megan harry

9 ODASI VE 16 BANYOSU VAR

9 odası ve 16 banyosu bulunan adeta küçük bir saray yavrusu olan evde tenis kortu, havuz, kütüphane, sauna, spor salonu, oyun odası, sinema salonu ve şarap mahzeni de yer alıyor.

megan harry

Çiftin Archie adında bir oğlu bulunuyor.

megan harry

Çiftin birbirinden ünlü komşuları arasında ise Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres ve Gwyneth Paltrow gibi isimler dikkat çekiyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 12:23

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE