Türkiye'ye Tatile Geldi Başına Gelmeyen Kalmadı

Türkiye tatilinde iki ayağını birden kıran İngiliz model Katie Price'ın durumu sanıldığından daha ciddi çıktı. Doktorların ameliyat olması gerektiğini söylediği Price'ın sağlığına kavuşması iki yılı bulabilir.

Türkiye'ye Tatile Geldi Başına Gelmeyen Kalmadı

Dünyaca ünlü İngiliz model Katie Price, Türkiye’de hem dişlerini yaptırıp hem de tatil yaptıktan sonra ülkesine döndü. Tatil sırasında talihsiz bir kaza geçiren ve iki ayağını birden kıran Price, İngiltere’ye gider gitmez doktoruna muayene oldu.

katie price

Price ülkesine giderken sevgilisinden böyle yardım almıştı.

Londra’da detaylı tetkikleri yapılan 42 yaşında model hiç beklemediği bir sonuçla karşılaştı. Sosyal medya hesabından bu durumu “Detaylı taramalardan sonra haberler oldukça yıkıcı” diye niteleyen Price detay vermekten kaçındı.

İngiliz basınına konuşan Price’a yakın bir kaynak ise, “Doktorlar 6 ay boyunca yürüyemeyeceğini söyledi. Durum daha da kötüleşmeden ameliyat olması gerek. Tamamen iyileşmesi iki yılı bulabilir. Çok üzgün ve durumun bu kadar kötü olmasına inanamıyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 12:12

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE