Türk iş adamı sevgilisinden ayrılan Lindsay Lohan ekrana geri dönüyor

Dünyaca ünlü isim Lindsay Lohan, uzun bir ara verdiği ekrana Netflix projesiyle geri dönmeye hazırlanıyor. Lindsay Lohan bir dönem Türk iş adamı Murat Aslan'la aşk yaşamıştı.

Türk iş adamı sevgilisinden ayrılan Lindsay Lohan ekrana geri dönüyor

Netflix, oyuncu Lindsay Lohan'ın yıllar sonra bir romantik komedi filminde başrolde yer alacağını duyurdu. 

Bir dönem romantik komedi filmlerinde sık sık rol alan Lindsay Lohan, Netflix'te yeni bir romantik filmle geri dönüyor. 

Neflix, Lohan'ın başrolde yer alacağı filmin konusunu şöyle tanıttı: "Kayak kazasında hafızasını kaybeden yeni nişanlı, şımarık otel varisi, kendini bir pansiyon sahibi ile kızına bakarken bulur"

MURAT ASLAN AŞKI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞMÜŞTÜ

Lindsay Lohan, bundan 3 yıl önce Türk iş adamı Murat Aslan'la aşk yaşamış denizde birbirleriyle çekilen görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

murat aslan lindsay lohan

Dünya jet sosyetesinin uğrak noktası Mikonos'ta birlikte görüntülenen Lindsay Lohan ve Murat Aslan aşkı çok ileriye gitmeden sona ermişti.

MURAT ASLAN KİMDİR?

Murat Aslan'ın Uludağ'da bir oteli bulunuyor. Aslan Nakliyat'ın da yönetim kurulunda. 2005'te Deniz Akkaya ile birlikteydi. Deniz Akkaya, Murat Aslan'ın kendisini dövdüğünü ve kulağını sağır ettiğini söyleyerek dava açmıştı. Murat Aslan 1 yıl hapis cezası almış bu da 9 bin TL para cezasına çevrilmişti.

murat aslan kimdir

Murat Aslan'ın Deniz Akkaya'dan önce 2001 yılında Demet Şener ile birliktelik yaşadığı da biliniyor.

Murat Aslan 2009'da Beyza Uyanoğlu ile Beşiktaş’taki evlendi.

Bu evlilikten bir çocukları oldu. 20017'de 8 yıllık evlilikten sonra boşandılar.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE