The Crown’da Diana’yı Canlandıracak! Emma Corrin’den Vibratör İtirafı

Netflix dizisi The Crown’un 4’üncü sezonunda Lady Diana’yı canlandıracak olan Emma Corrin vibratör itirafıyla olay oldu.

The Crown’da Diana’yı Canlandıracak! Emma Corrin’den Vibratör İtirafı

Emma Corrin, Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki yıllarını ve Britanya monarşisini ayakta tutmak için yaptıklarını anlatan Netflix dizisi The Crown’un 4. sezonunda Lady Diana'yı canlandıracak. Dizinin yeni sezonu, hayranları tarafından büyük bir merakla beklenirken Corrin’den dikkat çeken vibratör itirafı geldi.

“STRESLİYSENİZ VE GEVŞEMENİZ GEREKİYORSA…”

Emma Corrin, tıpkı Prenses Diana gibi çantasında vibratör bulundurduğunu itiraf ederek gündem oldu. 24 yaşındaki oyuncu açıklamasında “Stresliyseniz ve gevşemeniz gerekiyorsa harika. Ayrıca bir ruj gibi görünüyor, bu yüzden, bilirsiniz, hoş ve ince. Çok rahatlatıcı” ifadelerini kullandı.

The Crown’da Diana’yı Canlandıracak Olan Emma Corrin’den Vibratör İtirafı

Diana’nın koruması, yaptığı bir açıklamada Lady Diana’nın gezilere giderken yanına vibratör aldığını açıklamıştı. Ayrıca vibratöre Le Gadget (becerikli alet) adını koyduklarını da dile getirmişti.

The Crown’da Diana’yı Canlandıracak Olan Emma Corrin’den Vibratör İtirafı

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE