Son Dakika! Microsoft'un Patronu Bill Gates Karısından Boşanıyor

Microsoft'un kurucusu Bill Gates ve eşi Melinda Gates, 27 yıllık evliliklerine son verme kararı aldı. Bill Gates, uluslararası medyanın gündemine bomba gibi düşen haberi Twitter hesabından duyurdu.

Son Dakika! Microsoft'un Patronu Bill Gates Karısından Boşanıyor

Microsoft'un kurucusu Bill Gates ve eşi Melinda Gates'in ''Evliliği sonlandırma kararı'' aldıkları duyuruldu.

Bill Gates, Melinda Gates ile aldıkları kararı Twitter hesabından paylaştı.

bill gates melinda gates

Açıklamada 27 senelik evlilik süresince gelişen ortak değerlerin süreceği, bazı ortaklıkların devam edeceği bildirilirken, 'Hayatımızın geri kalan kısmında birlikte çift olarak devam edebileceğimize inanmıyoruz'' denildi. 

BILL GATES BAŞARILI EVLİLİĞİN FORMÜLÜNÜ AÇIKLAMIŞTI AMA TUTMADI

Dünya yazılım devi Microsoft‘un patronu ve dünyanın en zengin işadamı Bill Gates’in eşi Melinda Gates, daha geçtiğimiz günlerde başarılı evliliğin sırrını açıklamıştı. Gates, “Güçlü ve başarılı bir evlilik hayatı dengeli bir şekilde paylaşmaktan geçer. Buna akşamları yatmadan önce bulaşıkları dönüşümlü olarak yıkamak da dahil” şeklinde konuşmuştu.

Melinda Gates bill gates evlilik boşanma

Gates, ‘maaş almadan yapılan işler’ sınıfına giren ‘evi toparlamak’, ‘çamaşırları makinadan çıkarmak’, ‘çocukların yanına öğle yemeği hazırlamak’ ve ‘okula bırakmak’ gibi işlere her iki ebeveynin de aynı süreyi harcaması gerektiğini ifade etti.

LANAİİ ADALARINDA YAPILAN GÖRKEMLİ BİR DÜĞÜNLE EVLENMİŞLERDİ

Bill Gates ve Melinda Gates çifti 1994 yılında Hawaii Adalarının 6.'sı olarak bilinen Lanaii adasında görkemli bir düğünle evlenmişti.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 00:11

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE