Sharon Stone'dan yıllar sonra gelen 'bedava' Temel İçgüdü ifşası

Sinema salonlarında 1992 yılında gösterime girdiğinde büyük olay yaratan Basic Instict (Temel İçgüdü) filminin kadın yıldızı Sharon Stone, filmle ilgili perde arkasında olup bitenleri tek tek açıklamaya devam ediyor.

Sharon Stone'dan yıllar sonra gelen 'bedava' Temel İçgüdü ifşası

Hollywood yıldızı Sharon Stone, 1992'de kendisine büyük bir şöhret getiren Temel İçgüdü (Basic Instinct) filminden yeteri kadar para kazanamadığını açıkladı.

Sharon Stone, CBC Radio'da yayımlanan "Q with Tom Power" isimli programa katılarak anılarını kaleme aldığı "The Beauty of Living Twice" kitabını tanıttı.

michael douglas sharon stone

FİLM SAYESİNDE BİR GECEDE YILDIZ OLDU

Oyuncu programda Temel İçgüdü'nün kendisini bir gecede yıldız yaptığını ancak canlandırdığı rolden çok az para kazandığını söyledi.

Filmde kendisine başrolde eşlik eden Michael Douglas'ın ciddi bir gelir elde ettiğini söyleyen ünlü oyuncu şu ifadeleri kullandı:

"MICHAEL DOUGLAS 14 MİLYON DOLAR KAZANDI"

"Temel İçgüdü için para almadım. Çok az para kazandım. Michael 14 milyon dolar (yaklaşık 120 milyon TL) kazandı. Sonraki yıl Oscar töreninde giyeceğim elbiseyi alacak kadar para kazanamadım. Aniden ünlü olduğum ancak hiç paramın olmadığı garip bir belirsizlik içindeydim."

michael douglas sharon stone temel içgüdü

Stone her ne kadar Temel İçgüdü filminden ne kadar ücret aldığını tam olarak açıklamasa da oyuncuya yıllar içinde 500 bin dolar (yaklaşık 4 milyon 280 bin TL) ödendiği bildirilmişti. 

"DİĞER BAŞROL OYUNCUSUYLA ÖNCEDEN YATMAMIZ İSTENİYORDU"

Ünlü oyuncu film vizyona girdiğinde hayatının nasıl değiştiğini şu ifadelerle anlattı:

"Günlerden cumadır ve her zamanki sizsinizdir. Ancak salı geldiğinde The Beatles'a dönüşmüşsünüzdür. Bir sürü kişi arabanıza çıkmaya başlar. Sokakta yürümeye çalıştığınızda aniden alışveriş yapan 30 kişi size doğru koşar ve yakalamaya çalışır."

michael douglas sharon stone temel içgüdü

Stone bahsi geçen filme dair daha önce de çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Vanity Fair'in haberine göre Stone, "ekranda kimyalarının uyuşması için" diğer başrol oyuncusuyla yatmasının istendiğini dile getirmişti.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2021, 22:31

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE