Selena Gomez Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu! 'Tercih Ettiğim Erkek...'

ABD’li ünlü pop şarkıcısı Selena Gomez, aşk hayatına dair açıklamalarda bulundu. Gomez, artık "eğlenceli" sevgili aradığını söyledi. Ünlü şarkıcı, aradığı kişideki özellikleri sıralarken "Komik olmalı" ifadesini kullandı.

Selena Gomez Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu! 'Tercih Ettiğim Erkek...'

Justin Bieber'dan yıllar önce ayrılan ABD’li ünlü pop şarkıcısı Selena Gomez, aşk hayatına dair açıklamalarda bulundu. Kendisini güldürecek birini aradığını söyleyen 28 yaşındaki Gomez, "eğlenceli" sevgili aradığını söyledi.

selena

Verdiği yeni röportajda aradığı kişideki özellikleri açıklayan Gomez şu ifadeleri kullandı:

“KİBİRDEN HOŞLANMIYORUM”

Gomez, "Sadece komik olmalı. Bir erkeğin kendine güvenmesini sevsem de kibirden gerçekten hoşlanmıyorum" dedi.

Gomez, Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber’la 2011’de çıkmaya başlamış ve ikilinin inişli çıkışlı ilişkisi 2018’de son bulmuştu. Kısa süre önce Drake ve DJ Khaled’in Popstar klibinde oynayan Bieber’ın, klipte Drake’in sözlerine playback yaparken eski sevgilisi Selena’nın ismini anması tartışma konusu olmuştu.

selena

Yalnız olmaktan herhangi bir şikâyet duymadığını belirten Gomez şunları ekledi:

“YALNIZ OLMAKTAN MEMNUNUM”

"Yalnızım ve bundan tamamen memnunum. Yalnız olmanın pek çok olumlu yanı var ve bu, hayatın bu aşamasındayken onlardan keyif almakla ilgili." Aradığı kişiyi flört uygulamalarında bulabileceğini düşünmeyen şarkıcı, "Eminim bu bazılarında işe yarıyordur ama ben bunun olacağını göremiyorum" ifadelerini kullandı.

selena

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE