Scarlett Johansson'dan Tarihi İtiraf: Sesimden Dolayı...

Dünyaca ünlü ABD’li aktris Scarlett Johansson, olay olacak itiraflarda bulundu. Dokuz yaşından bu yana oyunculuk yapan ve kısık sesi nedeniyle seçmelerde kabul edilmediğini dile getiren güzel oyuncu, "Neyse ki yıllar içinde sesim biraz daha açıldı. İnsanlar da buna alıştı" dedi.

Scarlett Johansson'dan Tarihi İtiraf: Sesimden Dolayı...

Hollywood'un en çok kazandıran oyuncularından Scarlett Johansson, dokuz yaşında başladığı oyunculuk kariyerine dair bilinmeyen bir sırrını anlattı. Güzel oyuncu sesinin kısık olması nedeniyle seçmelere kabul edilmediğini itiraf etti.

SEVİMLİ SARIŞIN BİR KIZDIM

35 yaşındaki Johansson, bir dönem özellikle müzikallerde rol alamadığı için üzüldüğünü ifade ederek, “Sevimli sarışın bir kız çocuğuydum ama cast ajansları sesimden dolayı sürekli hasta olup, olmadığımı sorardı. Neyse ki yıllar içinde biraz daha açıldı. İnsanlar da buna alıştı” dedi.

İNCE KALMA BASKISI HEP OLDU

Marvel'ın yeni filmi Kara Dul (Black Widow) ile gündemde olan Scarlett Johansson, bir röportajında, fit kalmakla ilgili düşüncelerini anlatmıştı.

Güzel oyuncu, şu ifadeleri kullandı: “Oyuncuların ince kalması için baskı hep oldu. En sevdiğim filmlerden All About Eve'de bir sahne var. Batte Davis canı bir şeye acayip sıkılmış şekilde odayı tavaf ediyor ve sonra bir parça çikolata alıyor.

Geri bırakıyor. Tekrar alıyor. Tekrar bırakıyor. Nihayet pes edip parçayı yiyor ama bunun için bile mücadele vermesi gerekiyor! Yani o zamanlarda bile bu baskı vardı. Şimdiyse çok daha kötü.”

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 16:36

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE