Sansasyonel Yıldız Tatil İçin Türkiye’yi Tercih Etti! Paylaşımına Beğeni Yağdı

Johnny Depp ile olaylı şekilde ayrılan ve iftira davaları süren Amber Heard, tatil için Ege’yi seçti. Hollywood'un güzel oyuncusu, Bodrum Yalıkavak'tan paylaşım da yaptı.

Sansasyonel Yıldız Tatil İçin Türkiye’yi Tercih Etti! Paylaşımına Beğeni Yağdı

Amerikalı oyuncu Amber Heard, tatil için Türkiye'yi seçti. Eski eşi Johnny Depp'le yaşadığı olaylı boşanma davasının ardından, Tesla Motor'un CEO'su Elon Musk'la aşk yaşayan Heard, dün Ege'nin incisi Bodrum'a geldi.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI…

Yalıkavak'ta kalan yıldız isim, ünlü bir şampuan firmasının ürününü tanıttığı paylaşımına ise “Tatil saçı, senin için geliyorum” notunu ekledi. Heard'in Bodrum paylaşımına, kısa sürede binlerce beğeni geldi.

Sansasyonel Yıldız Tatil İçin Türkiye’yi Tercih Etti! Soluğu Bodrum’da Aldı

Elon Musk'tan bebek sahibi olmak isteyen Heard, embriyo dondurma işlemi uygulamıştı. Musk ise ayrılıktan sonra bu embriyoların iptal edilmesi için dava açmıştı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 12:56

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE