Sahil Güvenlik Dizisinin Yıldızı Loni Willison’ı Görenler Gözlerine İnanamadı!

Bir zamanlar Türkiye’de de yayınlanan Baywatch (Sahil Güvenlik) dizisinde çocuk yıldız olarak tanınan Jeremy Jackson’ın eski eşi fitnes modeli Loni Willison, Los Angeles sokaklarında çöpleri kurcalarken görüldü.

Sahil Güvenlik Dizisinin Yıldızı Loni Willison’ı Görenler Gözlerine İnanamadı!

Bir zamanlar Türkiye’de de yayınlanan ve önemli bir kitlesi olan Baywatch (Sahil Güvenlik) dizisinde rol alan ünlü model Loni Willison artık tanınmaz halde. Ünlü mankenin son halini görenler gözlerine inanamadı.
6 yıl önce şaşalı bir yaşantıya sahip olan Loni Willison, bugünlerde Los Angeles sokaklarında çöpleri karıştırırken görüldü.
Sahil Güvenlik Dizisinin Yıldızı Loni Willison’u Görenler Gözlerine İnanamadı!

AYRILIKTAN SONRA DAĞILDI
2012’de Jeremy Jackson ile nikah masasına oturan Willison’ın eşinden şiddet gördüğüne dair haberler çıkmıştı. Willison ortaya atılan bu iddiaları kesin bir dille yalanlasa da, çiftin ilişli çıkışı evliliği 2014 yılında sona erdi.
Evliliğinin sona ermesinin ardından ortadan kaybolan Willison, 2018 yılında sokaklarda yaşarken görüntülenmişti. Eski gösterişli yaşamından eser kalmayan Willison, bu sefer de Los Angeles sokaklarındaki çöp kutularını kurcalarken görüntülendi.
Kameraların kendisini çektiğini fark eden Willison, aldırış etmeden çöplüğü karıştırmaya devam etti ve işe yarar bir şeyler bulmaya çalıştı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER