Rus Model Yulia Pugacheva'ın Fotoğrafları Sosyal Medyayı Salladı!

6 ay önce doğum yapan Rus model Yulia Pugacheva, Instagram’dan paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyayı salladı. 29 yaşındaki modelin fotoğraflarını görenler 6 ay önce doğum yaptığına inanamıyor

Rus Model Yulia Pugacheva'ın Fotoğrafları Sosyal Medyayı Salladı!

Rus model Yulia Pugacheva, 6 ay önce doğum yaparak anne olma sevinci yaşadı. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan 29 yaşındaki model, doğumdan 6 ay sonra yaptığı paylaşımlarla görenleri hayrete düşürdü.

Rus Model Ulia Pugacheva'ın Fotoğrafları Sosyal Medyayı Salladı!
Kusursuz fiziği ile dikkat çeken Pugacheva’nın Instagram’dan paylaştığı fotoğraflar sosyal medyayı salladı.
6 ay önce doğum yapmasına rağmen, doğum kilolarından çabucak kurtulup, tıpkı doğumdan önceki fiziğine kavuşan güzel modelin fotoğraflarına yorum ve beğeni yağdı.

Rus Model Ulia Pugacheva'ın Fotoğrafları Sosyal Medyayı Salladı!

200 binden fazla takipçisi olan güzel modelin paylaştığı fotoğraflardan birinde kasık kısmında yırtık ve çatlaklar göze çarparken, bazı hayranları 29 yaşındaki modelin 6 ay önce doğum yaptığına hala inanamıyor.

Rus Model Ulia Pugacheva'ın Fotoğrafları Sosyal Medyayı Salladı!
Yulia Pugacheva, doğum yaptığına inanamaya takipçileri için bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı:
"Bana sürekli fotoğraflarımın doğumdan sonra çekilip çekilmediğini soruyorlar. Fiziğimi korumak için çok ciddi bir diyet uyguluyorum. Aynı zamanda asla spor yapmaktan vazgeçmiyorum. Her gün şınav çekiyorum. Normal doğum yaptım. Doğumdan bir hafta sonra spor salonuna gitmeye başladım. Zamanımı spor salonu ile bebeğim arasında paylaştırdım."
17 yaşına kadar tenis turnuvalarında ve profesyonel yarışmalarda yarışan Yulia Pugacheva, geçirdiği ciddi sakatlık sonrası kortlardan uzak kaldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 17:04

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE