People Dergisi 2020’de Yaşayan En Seksi Erkeği Açıkladı

ABD merkezli dünyaca ünlü magazin dergisi People, 2020 yılının yaşayan en seksi erkeğini Michael B. Jordan olarak belirledi.

People Dergisi 2020’de Yaşayan En Seksi Erkeği Açıkladı

ABD’nin önde gelen dünyaca ünlü magazin dergisi People, gelenek haline gelen ‘Yaşayan En Seksi Erkek’ unvanının 2020 yılındaki sahibini açıkladı.

Dünyaca ünlü derginin seçtiği en seksi erkek, ABD’li ünlü oyuncu Michael B. Jordan oldu. Dergi, 33 yaşındaki Jornda’a kapakta yer verirken, Jordan sahibi olduğu unvanın ‘havalı’ hissettirdiğini söyledi.

2018 yılında İdris Elba, 2019 yılında John Legend’la birlikte son 3 yıldır siyahi isimlerin unvanı kazanması dikkat çekerken, Jordan bu konuyla ilgili “Bu kulübün bir parçası olmak güzel” ifadelerini kullandı.

People Dergisi 2020’de Yaşayan En Seksi Erkeği Açıkladı

CREED VE BLACK PANTHER’LE YILDIZLAŞTI
Jordan, ailesindeki kadınların bu durumla gurur duyacağını belirterek, “Büyükannem hayattayken dergiyi biriktirirdi. Annem ve halam da doğal olarak çok fazla okurdu. O yüzden bu sayının özel bir yeri olacak” diye konuştu.
Çocuk yaşta atıldığı televizyona dünyasına ilk olarak All My Children’ ile başlayan Jordan, 2013 yılında Fruitvale Station filmiyle çıkış yaparak ses getirmişti. Başarılı oyuncu sonrasında ise Creed ve Black Panther filmleriyle Hollywood’da adını duyurmayı başarmıştı.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 16:55

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE