Parklarda İç Çamaşırıyla Yakalanan Ünlü Karı Koca Bu Sefer Tedbirsiz Gezmiyor

Justin Bieber ve Hailey Baldwin çifti aşklarını ilk yaşamaya başladıkları günlerde uluorta her yerde aşk yaşamaktan çekinmiyordu. Çift evlenince ise tam kapanma kararı aldı. Hailey, şu sıralar kocası tarafından uçan kuşun gözünden sakınılıyor.

Parklarda İç Çamaşırıyla Yakalanan Ünlü Karı Koca Bu Sefer Tedbirsiz Gezmiyor

Justin Bieber-Hailey Baldwin ile evlendikten sonra tam bir taş fırın erkeği oldu. Sevgilisiyle ilk tanıştığı zamanlarda aşklarını uluorta yaşamaktan çekinmeyen Justin ile Hailey evlendikten sonra tam kapanmaya girdi.

Justin Bieber'ın eşini fotoğraflamaya çalışan paparazziler için aldığı tedbirlere şimdi de yenisi eklendi.

Jjustin bieber Hailey Baldwin

Ancak Justin'in aşırı kıskanç bulup bu kadar korumacı bir tavra girmesi çevresinin alay konusu olmasına neden oldu.

JUSTIN'İN GÖZÜ KARISI HAILEY BALDWIN'İN ÜZERİNDE

Yeni saç modeliyle dikkat çeken 27 yaşındaki Bieber ile eşi Hailey Baldwin Bieber, yürüyüş sırasında bir dakika bile birbirlerinden ayrılmadılar. Geçen ay paparazzileri eşinin etek altı fotoğraflarını çekmekle suçlayan, bir keresinde de onlarla tartışmaya giren Bieber, Baldwin'i korumak için yine alışkanlıklar kazandı. Genç yıldızı bu halde görenler her ne kadar şaşırsa da paparazziler konusunda oldukça katı bir tutum takınan Justin Biber'in bu aşırı korumacı tavrı bazen karısı Hailey Baldwin'e de zor anlar yaşatıyor.

Justin Bieber Hailey Baldwin

 Her ne kadar sık sık paparaziler tarafından görüntülense de Justin Bieber'ın bu meslek grubuyla arası hep kötüydü. Bieber, daha önce de paparazziler yüzünden kendisini baskı altında hissettiğini belirtmişti. Bieber; 'Paparazzilerden nefret ediyorum. Onlar ellerinde kameraları olan avcılara benziyor.' demişti.

Bieber, 2011 yılında verdiği bir diğer röportajda ise "Eğer biri sizi takip ediyorsa bu suçtur. Ama bu kişinin elinde kamera varsa sorun değilmiş gibi düşünülüyor. Ama bu konuda ben böyle düşünmüyorum." demişti. 

Justin Bieber Hailey Baldwin

Geçtiğimiz günlerde Justin Bieber ile Hailey Baldwin Bieber, bir koruma ordusu tarafından çembere alındı. Justin Bieber, Hailey Baldwin Bieber'ı araca bindirdikten sonra kendisi de aceleyle yanına oturdu. 

"ÇOCUKLAR ETEĞİNİN ALTINDAN MI ÇEKİYORSUNUZ?"

Bieber, parti çıkışında eşinin eteğinin altını çekmeye çalıştıklarını düşündüğü gazetecilere tepki gösterdi. Araçtan inerek muhabirlerin yanına giden Justin Bieber, "Çocuklar siz onun eteğinin altından fotoğraf mı çekiyordunuz?" ifadelerini kullandı.

Justin Bieber Hailey Baldwin

Gazetecilerden, "Neden birisi onun eteğinin altından fotoğraflarını çeksin? Bunu neden yapalım? Herkes kenarlarda duruyordu" yanıtını alan şarkıcı, ardından otomobiline geri binerek, oradan ayrıldı. 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 22:09

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE