Paris Hilton’la İlgili Şok İddia! ‘Seks Ağına…’

Pedofili milyarder Jeffrey Epstein ve ona yardım etmekle suçlanan eski sevgilisi Ghislaine Maxwell'in bir dönem Paris Hilton hedef aldığı ileri sürüldü. İddialara göre Epstein seks ağına Hilton’u da dahil etmek istemiş.

Paris Hilton’la İlgili Şok İddia! ‘Seks Ağına…’

Hapishanede intihar ettiği açıklanan pedofili milyarder Jeffrey Epstein’in eski kız arkadaşı ve işbirlikçisi olduğu düşünülen Ghislaine Maxwell ile ilgili iddialara bir yenisi daha eklendi. Madam lakaplı 59 yaşındaki Ghislaine Maxwell, Epstein’in seks ağına ABD sosyetesinin ünlü ismi Paris Hilton’u da katmaya çalıştığı iddia edildi.

‘AMAN TANRIM BU DA KİM?..’

İddia, Maxwell’in arkadaşı Christopher Mason’dan geldi. Bu ay yayınlanacak olan Surviving Jeffrey Epstein (Jeffrey Epstein’den Geriye Kalan) adlı belgesel dizisinde konuşan İngiliz gazeteci Mason, 2000 yılında bir partide Maxwell’in o dönem 19 yaşında olan Paris Hilton’u ilk kez görüp arkadaşına “Aman Tanrım bu da kim? Jeffrey için muhteşem biri olabilir. Beni onunla tanıştırın” dediğini ileri sürdü.

Paris Hilton’la İlgili Şok İddia! ‘Seks Ağına…’

YEMEĞE ÇIKARIYOR…

İngiliz sosyetesinden Maxwell’in, Epstein’in seks ağına katılması için bulduğu genç kızları milyarder finansçıyla yemeğe çıkardığı biliniyor. Madam'ın Paris Hilton ile Epstein arasında iletişim kurup kurmadığı ise şimdilik net değil.

Paris Hilton’la İlgili Şok İddia! ‘Seks Ağına…’

Paris Hilton o dönem, şimdiki ABD Başkanı olan Donald Trump’ın mankenlik ajansıyla anlaşmış ve dönemin yıldızı haline gelmişti.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE