Öyle bir açıklama yaptı ki görenler şok oldu! "O öldürür!"

Donald Trump JR,Alec Baldwin’le dalga geçen tişörtler satmaya başladı.Trump karşıtı duruşuyla tanınan Alec Baldwin,eski başkanın taraftarlarının hedefine girdi.

Öyle bir açıklama yaptı ki görenler şok oldu! "O öldürür!"

ABD’nin New Mexico eyaletinde çekilen western filmi ‘Rust’ın setinde 42 yaşındaki görüntü yönetmeni Halyna Hutchins hayatını kaybetmiş, yönetmen Joel Souza de yaralanmıştı.

Halyna Hutchins Alec Baldwin

Yardımcı yönetmen Dave Halls’un Baldwin’e dolu silah verdiği ve güvenli şekilde kullanabileceğini söylediği ortaya çıkmıştı. Halls’un da silahın dolu olduğunu bilmediği belirtilmişti.

donald trump jr

"ALEC BALDWIN ÖLDÜRÜR"

Trump Jr., Baldwin’i suçlayan paylaşımlar yaptığı Instagram hesabından son olarak “Silahlar insan öldürmez, Alec Baldwin öldürür” yazılı bir tişört paylaştı. Story paylaşımının altında kendi internet sitesinden satışa sunduğu tişörtler için link de verdi. Ayrıca photoshopla Alec Baldwin’i söz konusu tişörtü giymiş gibi gösteren bir fotoğraf da paylaştı.

alec baldwin

TRUMP KARŞITIYDI

Alec Baldwin, Trump karşıtı tavırları nedeniyle sadece eski başkanın oğlundan değil, Candace Owens’tan da tepki gördü. Owens, olaya karışan kurbanlar olmasaydı Alec Baldwin için “şiirsel adalet” olacağını söyledi.

candace owens

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2021, 20:53

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE