Nicole Kidman En Beğendiği Seks Sahnesini Açıkladı! ‘Mükemmel Bir İşti..’

The Undoing dizisiyle yeniden ekranlara dönen Nicole Kidman, Norman İnsanlar dizisinin çok konuşulan seks sahnelerini beğendiğini söyledi.

Nicole Kidman En Beğendiği Seks Sahnesini Açıkladı! ‘Mükemmel Bir İşti..’

Gözleri Tamamen Kapalı ve Big Little Lies dizilerindeki seks sahneleriyle hafızalara kazınan Nicole Kidman, The Undoing dizisiyle yeniden ekranlara döndü.

Dizideki performansıyla oldukça beğeni toplayan Nicole Kidman aynı zamanda cesur sahneleri ve hiçbir şeye hayır dememesiyle de dikkat çekti.
Dizinin çekimlerinden sonra konuşan Kidman kendisini “aşağılanmış” hissettiğini açıkladı.

“ROL İÇİN ÖNEMLİ OLAN BUYDU..”
Kidman Big Little Lies'deki sahnelerle ilgili "Eve gittiğimde utanırdım. Ve bunlar Celeste'nin sahip olduğu duygularla aynı. Ama bunu yapmak istiyordum çünkü rol için önemli olan buydu” şeklinde konuşmuştu.

Nicole Kidman En Beğendiği Seks Sahnesini Açıkladı! ‘Mükemmel Bir İşti..’
“ÇEKİMLER SIRASINDA AYAĞA KALKAMAZDIM..”
Kendisini çok açık ve savunmasız hissettiğini söyleyen Kidman, “Bazen derinden aşağılanmış hissettim. Yedinci bölüm sahnelerini çekerken banyoda yerde yattığımızı hatırlıyorum ve çekimler arasında ayağa kalkamazdım. Orada uzanıyordum, yarı yırtık iç çamaşırlarıyla ağlıyordum” dedi.

“MÜKEMMEL BİR İŞTİ..”
Başarılı oyuncu, Normal İnsanlar dizisindeki seks sahnelerini çok beğendiğini belirterek, “Normal İnsanlar’da çok fazla cinsellik var, ancak her iki oyuncu da kendilerini çok güvende hissetti ve gerçekten samimi şeyler yapabildiler. Mükemmel bir işti” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2020, 08:26

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE