Müjdeli Haber Yeni Kliple Ortaya Çıktı! Üçüncü Kez Hamile…

ABD’li model Chrissy Teigen ve ünlü şarkıcı eşi John Legend, ailelerini genişletmeye hazırlanıyor. Teigen’in üçüncü çocuğuna hamile olduğu, Legend’ın yeni klibinde ilk kez ortaya çıktı.

Müjdeli Haber Yeni Kliple Ortaya Çıktı! Üçüncü Kez Hamile…

Ünlü şarkıcı John Legend’in merakla beklenen yeni klibinde, hayranları büyük bir sürprizle karşılaştı. Videonun bir bölümünde Legend, Chrissy Teigen’e sarılırken, ünlü modelin büyümüş karnı dikkat çekti.

PAYLAŞIMLA DOĞRULADI…

Teigen, üçüncü kez hamile olduğu anlaşılan görüntünün ardından, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla haberi doğruladı.

Müjdeli Haber Yeni Kliple Ortaya Çıktı! Üçüncü Kez Hamile…

2013’te evlenen çiftin 4 yaşında Luna adlı kızları ve 2 yaşında Miles adlı bir oğulları bulunuyor. Çocuk sahibi olmakta sıkıntılar yaşayan çiftin, tüp bebek yöntemini tercih ettiği öğrenilmişti.

Geçtiğimiz günlerde göğüs implantlarını çıkarttıran Teigen'in bu işlemi hamilelik için yaptırdığı düşünülüyordu. Ünlü model daha önceki açıklamasında süt nedeniyle göğüsleri daha fazla büyüyünce, “İşte şimdi mahvoldum” diyerek dert yanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2020, 11:27

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE