Miley Cyrus’un Kardeşi Noah Sahneye Neredeyse Çıplak Çıktı! Sansürlenince...

Miley Cyrus’un kız kardeşi Noah, katıldığı bir ödül törenine şeffaf bir kıyafetle katıldı. O anlar ‘ablasını aratmadı’ yorumlarına neden olurken Noah, vücudunun tüm ayrıntılarını ortaya çıkaran kıyafeti sansürleyerek yayınlayan haber sitelerine ise tepki gösterdi.

Miley Cyrus’un Kardeşi Noah Sahneye Neredeyse Çıplak Çıktı! Sansürlenince...

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen CMT Müzik Ödülleri’ne katılan Miley Cyrus’un 20 yaşındaki kız kardeşi Noah, sahnede Jimmie Allen ile This Is Us şarkısını söyledi. Çarpıcı bir makyaj ve beline kadar uzanan saçlarıyla göz dolduran Noah’ın performansı beğeni yağmuruna tutulurken kıyafeti ise görenleri şaşkına çevirdi.

Vücudunun tüm ayrıntılarını sergileyen şeffaf bir kıyafetle performans sergileyen genç kızın kıyafeti bazı yayın organları tarafından sansürlenerek verildi. Noah, bu duruma Instagram Hikayeler’den yaptığı paylaşımla tepki gösterdi: “Ten rengi iç çamaşırım vardı ama yine de bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler. Biden’a oy verin!”

Miley Cyrus’un Kardeşi Noah Sahneye Neredeyse Çıplak Çıktı! Sansürlenince de...

Noah’ın sahne için tercih ettiği kıyafet, cesur kıyafetleri ile her zaman göz önünde olan ablası Miley Cyrus’la yarış içinde olduğuna dair söylentilere neden oldu. Noah, Kırmızı Halı geçişinde ve after partide ise sahnede olduğundan daha sade bir şekilde kot ceket ve jean pantolon giymeyi tercih etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2020, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER