Miley Cyrus'un Kardeşi Öyle Bir Kıyafet Tercih Etti Ki Çıplaklığı Herkesi Şoke Etti!

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen CMT Müzik Ödülleri’nde sahneye çıkan Miley Cyrus'un kız kardeşi Noah, giydiği şeffaf kıyafetle herkesi şaşırttı. Cyrus'un kardeşini görenler "ablasını aratmadı" dedi. Noah sansürlenince ise kızdı!

Miley Cyrus'un Kardeşi Öyle Bir Kıyafet Tercih Etti Ki Çıplaklığı Herkesi Şoke Etti!

Miley Cyrus'un kız kardeşi Noah sahneye tüm vücudunu saran şeffaf bir kıyafetle çıktı. Genç şarkıcı, vücudunun tüm ayrıntılarını ortaya çıkaran kıyafeti sansürleyerek yayınlayan bazı haber yayınlarına tepki gösterdi.. 20 yaşındaki Noah, Jimmie Allen ile This Is Us şarkısını söyledi. Çarpıcı bir makyaj ve beline kadar uzanan saçlarıyla göz dolduran genç kızın performansı beğenildi.

''TEN RENGİ İÇ ÇAMAŞIRIM VARDI''

Vücudunun tüm ayrıntılarını sergileyen şeffaf bir kıyafetle performans sergileyen genç kızın kıyafeti bazı yayın organları tarafından sansürlenerek verildi. Instagram storysi’nde duruma tepki gösteren Noah şunları yazdı:

Noah, ten rengi iç çamaşırım vardı ama yine de bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler. Biden’a oy verin!

Noah

Noah’ı bu kıyafetle görenler, cesur kıyafetleri ile her zaman göz önünde olan ablası Miley Cyrus'la yarış içinde olduğuna dair söylentilere neden oldu. Noah Kırmızı halı geçişinde ve after partide sahnede olduğundan daha sade bir şekilde kot ceket ve jean pantolon giydi.

space cowgirl ????????

noah (@noahcyrus)'in paylaştığı bir gönderi ()

Miley Cyrus'un kız kardeşi Noah bu yılın başlarında yeni şarkısı Young & Sad'ı EP'si The End of Everything'ten çıkardı.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE