Mel Gibson Koronavirüsü Yendi 34 Yaş Küçük Sevgilisiyle Tatile Gitti

Çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine sebep olan koronavirüsü yenen Mel Gibson, kendisinden 34 yaş küçük sevgilisi Rosalind Ross ile tatil yaparken kameralara yakalandı.

Mel Gibson Koronavirüsü Yendi 34 Yaş Küçük Sevgilisiyle Tatile Gitti

Gizli bir şekilde koronavirüs tedavisi gördüğü ve sonra iyileştiği ortaya çıkan Mel Gibson, sağlığına kavuşunca yeni normale uyum sağladı. 64 yaşındaki oyuncu kendisinden 34 yaş küçük olan genç sevgilisi Rosalind Ross ile birlikte Malibu’da tatil yaptı.

61 YAŞINDA BABA OLDU

64 yaşındaki Mel Gibson ilk eşi eşi Robyn Denise Moore ile 1980 yılından Avustralya'da evlendi.  Gibson’un 31 yıl süren bu evlilikten 6 erkek, 1 kız çocuğu var. Ünlü oyuncu ilk eşiyle 2012 yılında boşandıktan sonra ikinci evliliğini müzisyen sevgilisi Oksana Grigorieva ile yaptı. Bu evlilikten bir çocuğu olan dünyaca ünlü yıldız, son olarak kendisinden 34 yaş küçük sevgilisiyle olan birlikteliğinden de bir erkek çocuk sahibi oldu. 61 yaşında 9. Kez babalık sevinci yaşayan Gibson’un ilk evliliğinden olan oğlu, sevgisilisi Rosalind Ross’dan yaşça büyük.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2020, 13:45

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE