Madonna'nın Kızı Lourdes Leon Kıllarıyla Barışık

Pop ikonu Madonna'nın Kızı Lourdes Leon, sık sık vücut kıllarıyla gündem oluyordu. Bu kez de annesi Madonna'nın doğum gününde çekilen bir fotoğrafta koltuk altı kıllarıyla gündem oldu.

Madonna'nın Kızı Lourdes Leon Kıllarıyla Barışık

62 yaşına giren ABD'li ünlü şarkıcı Madonna, doğum gününü pasta kesmek yerine Jamaika’ya gidip ot içerek kutladı.Doğum gününe ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Şarkıcının yaşı küçük çocuklarının gözü önünde uyuşturucu kullanması tepki çekti.

Madonna’nın yeni yaşını kutlayanlar arasında 26 yaşındaki sevgilisi Ahlamalik Williams, çocukları Lourdes Leon (23), David Banda (15), Mercy James (14) ve 7 yaşındaki ikizleri Estere ile Stelle de yer aldı.

Doğum günü paylaşımlarına devam eden Madonna'nın bu sefer de kızı Lourdes Leon olay oldu.

TIRAŞSIZ KOLTUK ALTI
Madonna'nın kızı Lourdes Leon ile verdiği pozda sosyal medyada çok konuşldu. Sık sık koltukaltı kıllarıyla gündeme gelen Leon yine aynı şekilde bol kıllıydı. Bacak ve koltuk altı kıllarını almayan Lourdes Leon bu haliyle verdiği pozlarla olay oldu. Madonna da bir dönem tıraşsız koltuk altıyla objektiflere poz vermişti.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 11:54

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE