Madonna Burcu Yüzünden David Guetta’yı Reddetmiş!

Grammy ödülü sahibi olan DJ ve müzik prodüktörü David Guetta ile ortak albüm çıkarmak için hazırlanan Madonna, Guetta’nın burcunu öğrenince projeden vazgeçti.

Madonna Burcu Yüzünden David Guetta’yı Reddetmiş!

Dünyaca ünlü DJ David Guetta, katıldığı bir Youtube kanalında Madonna hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Madonna Burcu Yüzünden David Guetta’yı Reddetti!
Madonna ile tanışma hikayesinden bahseden 52 yaşındaki Fransız müzisyen, yeni albüm çalışması kapsamında Madonna’ya teklif götürdüğünü ancak burcu yüzünden Madonna’nın bu tekliften vazgeçtiğini açıkladı.

“ALBÜMÜNÜ BENİMLE YAPMAK İSTİYORDU..”
Geutta 2009 yılında Madonna’nın Revolver şarkısını remixini yaptıktan sonra Grammy ödülü kazanmıştı. Bu ödülün ardından Madonna’nın kendisini aradığını ifade eden Guetta, “Madonna remixe bayıldığını söyledi. Albümünü benimle yapmak istediğini söylemişti” diye konuştu.

“SENİ TANIMAK GÜZELDİ..”
Yeni albüm çalışmaları kapsamında hazırlıklara başlayan ünlü DJ buluşma gününde yaşananları anlattı. Guetta, “Öğle yemeğine gittim. Her şeyden konuştuk, müzikten, nasıl bir albüm yapmak istediğinden… Her şey çok güzeldi. Sadece o ve ben vardık. Çok sakin bir tavrı vardı. Yemeğimizi yedik. Sonra olanlar oldu” ifadelerini kullandı
Yemek sırasında ünlü DJ’in burcunun akrep olduğunu öğrenen Madonna, “Üzgünüm, birlikte çalışamayacağız. Seni tanımak güzeldi. Hoşça kal” sözleriyle ünlü DJ ile ortak proje yapmaktan vazgeçti.

1994'TE AKREP BURCU BJÖRK İLE ÇALIŞMIŞTI

Madonna Burcu Yüzünden David Guetta’yı Reddetti!

David Guetta’nın burcu akrep olduğu için çalışmaktan vazgeçen Madonna, 16 Ağustos 1958 doğumlu ve aslan burcu.
Madonna, 1994 yılında akrep burcu şarkıcı Björk ile ‘Bedtime Story’ şarkısını birlikte yazmış ve bu şarkı top 10 listelerinde yer almıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER