Koronavirüse Yakalanan Güzel Yıldızın Saçları Döküldü! Görüntüsü Ürpertti

Hollywood yıldızı Alyssa Milona, geçirdiği Koronavirüs sürecinden sonra yaşadıklarını anlattı. Kanser hastalığında olduğu gibi saçlarının döküldüğünü söyleyen Milano, hastalıktan kurtulanların yüzde 65'nin aynı şeyleri yaşadığını vurguladı. Alyssa Milano," Şu lanet maskelerinizi takın!" diyerek hastalığı ciddiye almayanlara tepki gösterdi.

Koronavirüse Yakalanan Güzel Yıldızın Saçları Döküldü! Görüntüsü Ürpertti

Hollywood yıldızı Alyssa Milano, geçirdiği Koronavirüs sürecinden sonra yaşadıklarını anlattı.

Kanser hastalığında olduğu gibi saçlarının döküldüğünü söyleyen Milano, hastalıktan kurtulanların yüzde 65'nin aynı şeyleri yaşadığını vurguladı.

alyssa milano

Alyssa Milano," Şu lanet maskelerinizi takın!" diyerek hastalığı ciddiye almayanlara tepki gösterdi.

"COVID-19 NEDENİYLE SAÇLARIM BÖYLE DÖKÜLDÜ"

ABD'nin ünlü Hollywood aktrislerinden Alyssa Milano, Nisan ayında yakalandığı koronavirüs (Covid-19) salgınından iyileşmesinin ardından hayranlarına seslendi. Semptomlarının uzun süre devam ettiğini belirten Milano, virüsün bir etkisi olarak da saçlarının döküldüğünü açıkladı. Sosyal medya hesabından görüntülü paylaşım yapan Milano, "Herkese merhaba. Covid-19 nedeniyle saçlarımın nasıl döküldüğünü size göstermek istedim" diyerek saçlarını taradı. Hollywood yıldızı dökülen saçlarını tarayarak, hayranlarına gösterdi.

alyssa milano koronavirüs

"İYİLEŞENLERİN YÜZDE 65'NİN SAÇLARI DÖKÜLÜYOR"

Uzun süre semptom gösteren koronavirüs hastalarından iyileştikten sonra saç dökülmesinin yaşandığı ifade ediliyor.

Milano, sosyal medya hesabından yaptığı diğer paylaşımda, "Koronavirüsten iyileşenlerin yüzde 65'i saç dökülmesi yaşıyor. Lanet maskelerinizi takın" diyerek tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 23:10

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE