Kim Kardashian’dan Ermenistan Fonu'na Rekor Bağış!

Azerbaycan ile Ermenistan arasında çıkan savaş sonrası yaptığı açıklamalarla tepki çeken Kim Kardashian, şimdi de Ermenistan Fonu’na yaptığı bağışla gündeme geldi.

Kim Kardashian’dan Ermenistan Fonu'na Rekor Bağış!

Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki Dağlık Karabağ gerginliği sürerken, ABD’li reality show yıldızı Kim Kardashian, Ermenistan Fonu’na tam 1 milyon dolarlık bağış yaptı.
İki ülke arasındaki çatışmaların çıktığı ilk günlerde “Ermeniler saldırıya uğruyor” diyen ve Türkiye’yi de hedef alan açıklamalarıyla tepki çeken Kardashian bu sefer yaptığı rekor bağışla gündeme oturdu.

Kim Kardashian’dan Ermenistan Fonuna Rekor Bağış!
Kardashian, Instagram hesabından paylaştığı videoda, “Ermenistan Fonu’nu desteklemeye yönelik, yürütülen uluslararası çabaların bir parçası olmaktan gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.
Kardashian sözlerine şöyle devam etti: “Aklım ve dualarım oradaki cesur erkek, kadın ve çocuklarla. Mesafelerle ayrılsak da sınırların bizim için bir engel olamayacağını ve tüm dünyada hep birlikte tek bir Ermeni ulusu olduğumuzu herkesin hatırlamasını istiyorum.”

Kardashian, Ermenistan Fonu’nun bölgedeki gerginlikten etkilenen kişilere insani yardım sağladığını kaydederken, bazı takipçilerine de bağışta bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 09:18

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE