Kim Kardashian Ve Kanye West Çifti Buzları Eritti Mi?

Bir dönem ayrılacakları konuşulan Kim Kardashian ve Kanye West çifti evliliklerini kurtarmak için Dominik Cumhuriyeti'nde tatile çıkmıştı. Tatil dönüşü birlikte görüntülenen West ve Kardashian'ın barışıp barışmadığı merak konusu oldu

Kim Kardashian Ve Kanye West Çifti Buzları Eritti Mi?

Son dönemde yaşadıkları sıkıntılar nedeniyle gündemden düşmeyen Kim Kardashian ile Kanye West, çocukları ile birlikte çıktığı Dominik Cumhuriyeti seyahatinden döndü. West ve Kardashian'ın yan yana görüntülenmesi 'Buzlar eridi mi?' sorusunu akıllara getirdi.

Kim Kardashian

ABD başkanı olmak isteyen rapçi Kanye West ile Kim Kardashian'ın evliliklerinde son dönemde kara bulutlar dolaşıyor.

Kanye West

Geçtiğimiz günlerde eşinden boşanmak istediğini söyleyen West, Kardashian ile birlikte ilişkilerini düzeltmek için ailecek seyahate çıkmıştı.

Kim Kardashian

Aralarındaki gerginliği düzeltmek isteyen çift, Dominik Cumhuriyeti'ne gitmişti.

Kim Kardashian çocukları

Önceki gün Miami'ye dönen Kanye West ve Kim Kardashian, çocukları ile uçaktan inerken görüntülendi.

Öte yandan ABD başkan adaylığı için harekete geçen rapçi Kanye West, ilk mitinginde ağlayarak, ailevi sorunlarından bahsetmişti.

Kanye West, daha sonra da sosyal medya hesabından yaklaşık iki yıldır Kardashian'dan boşanmaya çalıştığını açıklamıştı.

West, bununla da kalmamış daha sonra da sosyal medya hesabından eşi Kim Kardashian ve kayınvalidesini hedef alarak, kendisini 'deli' diye kapatmak istediklerini iddia etmişti.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 13:32

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE