Kim Kardashian ayak parmağını kesti! Peki ama neden?

​​​​​​​Cesur pozlar vererek şöhreti yakalayan, sivri çıkışları ve sansasyonel özel hayatıyla dünya medyasının gündemindeki isim Kim Kardashian bu kez ayak parmaklarıyla konuşuluyor. Amerika’da günün sorusu şu “Kim Kardashian dört parmaklı mı?”

Kim Kardashian ayak parmağını kesti! Peki ama neden?

Kim Kardashian.. Onu dünya sık sık verdiği bu popo pozlarıyla tanıdı. Dünya estetik lügatına “Kim Kardashian poposu” diye bir şey girdi.

Bir popoyla gelen şöhret ve ardından bitmek bilmeyen skandallar şöhretine şöhret kattı Kim Kardashian….

kim kardashian bikini

ÖZGÜR KADIN POZLARI…

Son olarak 9 yıllık eşi Kanye West'le boşanma aşamasında olan reality show yıldızı Kim Kardashian henüz tam kazanamadığı özgürlüğünün tadını çıkarkaya başladı.

Tatilden tatile koşan  ünlü isim sosyal medya hesabından yine bol göğüs dekolteli ve popolu fotoğraf karelerini paylaşan Kim Kardashian’ın verdiği son poz olay oldu.

kim kardashian ayak

O AYAKLAR NE KIM?

O pozda Kim Kardashian’ın ayakları dikkat çekiyordu. Fotoğraf karesinde sosyal medya fenomeninin dört parmaklı olduğu görünüyordu.

PEKİ GERÇEKTEN KIM KARDASHIAN DÖRT PARMAK MI?

Dünyanın cevabını aradığı soru kısa süre sonra ortaya çıktı. Aslında Kim Kardashian da herkes gibi beş parmaklıydı ancak gündeme gelmek adına photoshop yardımıyla bir parmağını yok etmişti. Yani sosyal medya fenomeni yine cinliğini konuşturmuş, gündeme gelmeyi başarmış bu kez de poposunu değil ayak parmağını kullanmıştı.

kim kardashian photoshop

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 11:54

saitozseven

YORUM EKLE