Katy Perry’den Karantinada ‘Annelik’ İtirafı

Nişanlısı Orlando Bloom ile bebeğini kucağına almak için gün sayan Katy Perry’den annelik itirafı geldi.

Katy Perry’den Karantinada ‘Annelik’ İtirafı

Bebeğini kucağına almak için gün sayan Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom’un oğlu Flynn sayesinde karantinadayken anne olmayı hızla öğrendiğini söyledi. Katıldığı bir programda yaşadığı süreci değerlendiren dünyaca ünlü şarkıcı, karantinanın anneliğe hazırlanmasına yardımcı olduğunu belirterek, “Hızla anne olmayı öğreniyorum” dedi.

“ALIŞKIN DEĞİLİM…”

Çocukların yaptığı müziği çok sevdiğini ve bu yüzden onlara alışkın olduğunu söyleyen Katy Perry, “Ama sabah erken saatte gözlerini bana dikmiş bir çocuk tarafından uyandırılmaya alışkın değilim” diye de ekledi.

Flynn’in annesi Avustralyalı model Miranda Kerr ile Orlando Bloom, üç yıllık evliliklerinin ardından 2013 yılında boşanmıştı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER