Katie Price'ın Eski Sevgilisinden Bomba İtiraf! "Üç Erkekle Cinsel İlişkiye..."

İngiliz model ve şarkıcı Katie Price'ın eski sevgilisi Kris Boyson, çarpıcı itiraflarda bulundu. Price, eski kocası Kieran Hayler'in onu aldatmasından sonra her zaman "yedek bir adam" tuttuğunu itiraf etti.

Katie Price'ın Eski Sevgilisinden Bomba İtiraf! "Üç Erkekle Cinsel İlişkiye..."

İngiliz model Katie Price'ın eski sevgilisi Kris Boyson, instagram'dan yaptığı canlı yayında şoke eden açıklamalar yaptı. Price, aldatılmanın onu çok etkilediğini ve yaşadıklarından sonra diğer erkeklere güvenmenin çok zor olduğunu söyledi.

katie

3 ERKEKLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİ

Katie, kalbinin tekrar kırılması ihtimaline karşı diğer erkeklerin numaralarını sakladığını itiraf etti. Price şu anki erkek arkadaşı Carl Woods ile bu sefer farklı olduğuna dair yemin etti. Geçtiğimiz günlerde Katie Price’ın eski sevgilisi Kris Boyson, Katie'nin birlikteyken onu aldattığını ve 3 erkekle cinsel ilişkiye girdiğini iddia etmişti.

katie

Yeni sevgilisi Carl Woods'la evlenmek üzere olan Price, ilişkisine zarar gelmemesi için elinden geleni yaptığını söylüyor. İlişkisi hakkında konuşan Price “Yeni bir numaram var, ikimiz de Instagram'ımızı birbirimizin telefonlarına kurduk, şifrem onda.” diyerek kendisini savundu.

katie

Bu hafta eski sevgilisi tarafından çeşitli suçlamalara maruz kalan Katie Price, konuyla ilgili aldatılmanın acısıyla bazı yanlışlar yaptığını söyledi. 31 yaşındaki antrenör ayrıca, "Dışarıda gezinmek ve başka yerlerde uyumak, onun için evde bekleyen çocuklarına bakmaktan daha önemli" açıklamasında bulundu.

Öte yandan Katie Price ile Kris Boyson, estetik operasyon ve tatil için sık sık Türkiye'ye geliyordu.

katie

Şarkıcı, bu yıl ki Türkiye tatili esnasında yaşadığı bir talihsiz kaza sonucu, iki ayak bileğini de kırmıştı. Katie Price yaptığı açıklamada, "Aptalca bir kazaydı" demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER