Kate Hudson, Çıplak Küvet Pozu İle Ağızları Açık Bıraktı

Ünlü oyuncu Kate Hudson, çıplak küvet pozuyla ağızları açık bırakırken, yazdığı duygusal notla da çok sayıda beğeni aldı.

Kate Hudson, Çıplak Küvet Pozu İle Ağızları Açık Bıraktı

Üç çocuk sahibi olan ünlü oyuncu Kate Hudson, en küçük çocuğu Rani ile birlikte küvette çekilen bir fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. 41 yaşındaki oyuncu güzelliği ile büyülerken, düştüğü not ise takipçilerini duygulandırdı.

Hudson paylaşımına, "Bebeklerimi, onların benden farklı olduğunu bilmenin özgürlüğüyle seviyorum" notunu düştü. Mesajında çocuklarına karşı sonsuz bir sevgi beslediğini dile getiren Hudson, birer insan olarak onların haklarını desteklediğini vurguladı.

İnsanların hata yapabileceğini dile getiren Hudson, fakat bu sevgi sayesinde bütün negatif duyguların ötesine geçilebildiğini de sözlerine ekledi.

Hudson, sevgiyi seçmenin aynı zamanda iyi bir hayatı seçmek de olduğunu vurgulayarak, "Sevginin sizi seçmediğini düşünüyorsanız, orada bir yerlerde sevgiyi size getirmeye ve paylaşmaya hazır insanlar olduğunu hatırlayın" dedi. Hudson ayrıca, sevgiyi seçen insanın asla yalnız olmayacağını da dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 10:21

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE