Karısı Evde Yokken Başkanla İlişkiye Giren Kadının Kimliği Ortaya Çıktı

İngiltere'yi sarsan yasak aşk skandalının kahramanı Jennifer Arcuri, İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile yaşadığı yasak ilişkinin detaylarıyla ilgili bomba itiraflarda bulundu.

Karısı Evde Yokken Başkanla İlişkiye Giren Kadının Kimliği Ortaya Çıktı

İngiltere Başbakanı Boris Johson ile yasak aşk yaşayan iş kadını Jennifer Arcuri, yaptığı itiraflarla ülke gündemini karıştırdı.

Arcuri, Johson'la evinde ilişkiye girdiğini, başkanın eşi ve çocukları gelmeden kısa bir süre önce evden çıktığını söyledi.

boris johnson jennifer mercuri

"KARISI EVE GELMEDEN İŞİMİZ BİTERDİ"

İngiltere Başbakanı Boris Johson, Londra Belediye Başkanı olduğu 2012-2016 yılları arasında, ilişki yaşadığı 36 yaşındaki iş kadını Jennifer Arcuri'nin yaptığı açıklamalardan sonra zora düştü. Belediye, Johson hakkında soruşturma başlattı.

boris johnson jennifer mercuri

Boris ile ilişkisi hakkında itiraflarda bulunan Jennifer, son yaptığı açıklamada, o zamanlar Marina Wheeler ile evli olan Boris'in evinde, eşi eve gelmeden çok kısa bir süre önce ilişkiye girdiklerini söyledi. Arcuri, "Boris'le çok tutkulu bir ilişkimiz vardı. Onunla birlikte olduğumuzda karısına yakalanmamak için işimizi çabucak bitirmeye çalışırdık" dedi.

LONDRA BELEDİYE GÖZLEM KOMİTESİ SORUŞTURMA AÇTI

Londra Belediye Gözlem Komitesi, Johson'ın belediye başkanlığı pozisyonunu kullanarak kız arkadaşına menfaat sağlamak için mi ilişkisini duyurmadığı şüphesi üzerine soruşturma açtı.

ingiltere başbakanı boris johnson

ARZULANMAK SUÇLULUK DUYMAKTAN DAHA ETKİLİ OLUYORDU

Jenifer yaptığının yanlış olduğunu hissettiğini ama Boris tarafından arzulanmanın kendisini mutlu ettiğini ve mutluluk duygusunun suçluluk duygusundan çok daha ağır bastığını söyledi.

jennifer mercuri

Jennifer Arcuri, İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile ilşki yaşadığı iddiaları ilk ortaya çıktığında kabul etmemişti ama daha sonra yasak ilişkiyi itiraf etti.

jennifer mercuri

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER