Jessica Simpson 90’lı Yıllara Geri Döndü! Fit Halini Görenler Gözlerine İnanamadı…

Jessica Simpson, aşırı kilo aldığı son hamileliğinden bu yana 45 kilo vererek 90’lı yıllardaki kadar fit bir görünüme kavuştu. Son halini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Simpson’ı görenler gözlerine inanamadı.

Jessica Simpson 90’lı Yıllara Geri Döndü! Fit Halini Görenler Gözlerine İnanamadı…

Üç çocuk annesi ünlü şarkıcı ve oyuncu Jessica Simpson, aşırı kilo aldığı son hamileliğinden bu yana 45 kilo vererek 1990’lardaki görüntüsüne kavuştu. Son halini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Simpson’ı görenler gözlerine inanamadı.

DOĞUMUN ARDINDAN KENDİNİ SPORA VERDİ…

Collection adıyla jean koleksiyonu üreten Jessica Simpson, koleksiyonundan bir parça ile fit halini gözler önüne seren sosyal medya paylaşımında bulundu. Üçüncü çocuğu Birdie Mae’ye hamileyken aldığı kilolarla dikkat çeken Simpson, geçen yıl yaptığı doğum sonrası spor yapmaya başladı ve bugüne kadar 45 kilo verdi.

Jessica Simpson 90’lı Yıllara Geri Döndü! Fit Halini Görenler Gözlerine İnanamadı…

Simpson, kilolarından kurtulmasının formülünü ise şöyle sıraladı: Yürüyüş, egzersiz, sağlıklı beslenme, en az yedi saat uyku ve günde bir saat teknolojiden uzak kalma.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE