Jennifer Lopez'in Sürpriz Ayrılığıyla İlgili İnanılmaz İhanet İddiası

Bu bir kral ve kraliçeler de ayrılır ve hatta aldatılır haberidir! Evlenecek diye beklediğimiz Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez sürpriz bir şekilde ayrıldı. İkilinin ayrılığına gerekçe ise Rodriguez'in pandemi döneminde uslu durmaması olarak gösteriliyor.

Jennifer Lopez'in Sürpriz Ayrılığıyla İlgili İnanılmaz İhanet İddiası

Güzellik desen onda, zenginlik desen onda, şöhret desen yine onda. Jennifer Lopez, dünyanın parmakla gösterdiği hayranlıkla izlediği o güzel kadın, sevgilisinin ihanetine uğradı. 

jennifer lopez konser

Hal böyle olunca Jennifer Lopez, 4 yıldır birlikte olduğu nişanlısı Alex Rodriguez ile yollarını ayırdı.

jennifer lopez alex rodriguez haber

2017 yılında ilişkiye başlayan ve 2019 yılında nişanlanan ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez ve eski beyzbol oyuncusu Alex Rodriguez çifti ayrılık kararlarıyla hem ABD magazin dünyasına hem de Türk magazin dünyasına bomba gibi düştü.

JLO'NUN AYRILIĞININ ALTINDA İHANET VAR

ABD merkezli TMZ'nin haberine göre, çiftin ayrılık kararı almasının altında iki neden yatıyor. Bunlarda biri çiftin koronavirüs salgınından dolayı düğünlerini ertelemek zorunda kalması biri de Rodriguez'in Southern Charm şov programının yıldızlarından Madison LeCroy'la yasak aşk yaşadığı iddiası.

madison lecroy

ABD Başkanı Joe Biden'ın yemin törenine birlikte katılan çift, ilişkilerinde bir sorun olmadığını göstermişti. İkilinin bu ani kararı ise başta hayranlarına büyük bir şok yaşattı.

302 MİLYON TL'YE EV ALMIŞLARDI

Öte yandan çift, geçtiğimiz sene Miami'de 40 milyon dolarlık yani 302 milyon TL değerinde lüks bir ev satın almıştı.

alex rodriguez

Yollarını ayıran çiftin bu evi ne yapacağı ise merak konusu oldu.

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez çifti ayrılmalarına rağmen birlikte çekildikleri fotoğraflarını kişisel sosyal medya hesaplarından henüz silmedi.

Bunu da belki aşk ihanete üstün gelir ve çift yeniden bir araya gelebilir diye not düşmekte fayda var!

jennifer lopez

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2021, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER