Jennifer Garner'dan güzellik sırrı: ''Aynaya daha az bakın''

Hollywood'un en sakin ünlülerinden biri olan ve kısa bir süre önce eski nişanlısı Jennifer Lopez ile evlenen Ben Affleck'in eski eşi olan 50 yaşındaki Jennifer Garner, şimdi de son açıklamasıyla gündemde. Güzellik sırlarını veren Garner'ın en önemli mesajı: ''Aynaya daha az bakın.'' oldu.

Jennifer Garner'dan güzellik sırrı: ''Aynaya daha az bakın''

HAYRANLARIYLA GÜZELLİK SIRLARINI PAYLAŞTI

Affleck ile yaptığı ve ihanet nedeniyle biten 10 yıllık evliliğinden üç çocuk sahibi olan Jennifer Garner, hayranlarıyla güzellik sırlarını paylaştı. Garner'ın en önemli mesajı ise son derece çarpıcı: "Aynaya daha az bakın."

HERKESİ DOLGU VE ESTETİK KONUSUNDA DİKKATLİ OLMAYA ÇAĞIRDI

Bazı yaşıtlarına göre daha iyi görünen cildiyle de dikkat çeken Jennifer Garner, Harper's Bazaar'a verdiği röportajda hemcinslerine tavsiyelerde bulundu. Başta Hollywood ünlüleri olmak üzere milyonlarca kadının genç ve güzel görünmek için başvurduğu dolgular ve diğer estetik müdahaleler konusunda herkesi dikkatli olmaya çağırdı Garner.

"Yüzünüze herhangi bir şey enjekte ettirmeden önce dikkatli olun" diyen Jennifer Garner sözlerini şöyle sürdürdü: "Benim tavsiyem aynaya daha az bakmak olur."

Jennifer Garner'dan güzellik sırrı: ''Aynaya daha az bakın''

'37 YAŞINA GELDİM DİYE HEMEN YÜZÜNÜZE MÜDAHALE YAPTIRMAYIN'

Garner hemcinslerine, yüzlerine herhangi bir dolgu maddesi enjekte ettirmeden önce mümkün olduğu kadar uzun süre beklemelerini önerdi. "Sakın artık 37 yaşında olduğunuzu ve yüzünüze bir şeyler yaptırmanız gerektiğini düşünmeyin" diyerek görüşlerini ifade etti.

'AYNAYA DAHA AZ BAKIN'

Jennifer Garner'ın vurguladığı diğer bir nokta ise insanların, dış görünüşlerine daha az takıntılı olması gerektiği. Onun önerisi, bunun yerine enerjilerini farklı amaçlara yöneltmeleri. Oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Aynaya daha az bakın, daha az takıntı yapın. Bunun yerine dünyanın geri kalanına bir bakın ve zamanınızı ne için kullanabileceğinizi görmeye çalışın."

'MUTLULUĞA GİDEN YOL BU DEĞİL'

Garner'ın eklediği bir başka ayrıntı ise cilt ve saç bakımına gereken özeni gösteren kişilerin zaten güzel görüneceği. Böylece başka müdahalelere gerek kalmayacağını belirtti oyuncu. Garner "yaşlanmaya karşı kullanılan ürünlerin ve estetik müdahalelerin mutluluğa giden yol olmadığını da" sözlerine ekledi.

'DONMUŞ BİR YÜZ İSTEMİYORUM'

Jennifer Garner, 2020 yılında verdiği bir başka röportajda yüzüne botoks yaptırdığını ama sonuçtan memnun olmadığını söylemişti. Oyuncu "Donmuş bir yüz istemiyorum" diyerek bu konudaki tercihini dile getirmişti.

Jennifer Garner, 2015 yılında o dönemde evli olduğu Ben Affleck ile boşanmasıyla magazin basınının manşetlerinde yer alıyordu. İddialara göre Affleck, 2005 yılında evlendiği eşini çocuklarının dadısıyla aldattı. Buna rağmen evliliklerine bir şans daha vermek isteyen çift, sonunda yollarını ayırdı.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2022, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER