Jelena Yengeden Takipçilerine Uyarı! ‘Gerçek Değil…’

Bir dönem Beşiktaş'ta top koşturan Dusco Tosic'in eşi Jelena Karleusa şarkı söylemek ve tatil yapmak için kızlarıyla Türkiye'ye geldi. Sosyal medya hesabından video paylaşımında bulunan Jelena, takipçilerini ‘Gerçek değil’ diyerek uyarmayı da ihmal etmedi.

Jelena Yengeden Takipçilerine Uyarı! ‘Gerçek Değil…’

Türkiye’de kaldığı yıllar boyunca takipçileri tarafından Yenge lakabıyla anılan Jelena Karleusa, şarkıcı kimliğinden dolayı kısa bir süre önce yine ülkemize geldi. Bir otelde sahne almak üzere kızlarıyla birlikte Türkiye’ye gelen Jelena, otelden çektiği videolarla etkileşimde kalmaya devam ediyor.

TÜRK TAKİPÇİLERİNİ SELAMLADI…

Otelin farklı yerlerinden çektiği video ve fotoğraflarla Türk takipçilerini selamlayan Jelena, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımda araç içerisinde çektiği videoya yer verdi.

Otel içerisindeki transferlerde kullanılan minik araçlardan birini kullanan ve bu sırada da çekim yapan Jelena, gelebilecek eleştirilere karşı paylaşımına uyarı notu eklemeyi de ihmal etmedi: “Endişelenmeyin bu gerçek bir yol değil ve ben de gerçek bir araba kullanmıyorum.”

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2020, 14:05

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE