İngiliz Kraliyet Ailesinden Kötü Haber! Hayatını Kaybetti…

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in eşi Prens Philip, 99 yaşında hayatını kaybetti.

İngiliz Kraliyet Ailesinden Kötü Haber! Hayatını Kaybetti…

Buckingham Sarayı, Prens Philip'in vefat ettiği duyurdu. Açıklamada, "Majesteleri Kraliçe, çok sevdiği kocası Edinburgh Dükü Majesteleri Prens Philip'in ölümünü büyük bir üzüntüyle duyurdu. Majesteleri bu sabah Windsor Kalesi'nde huzur içinde vefat etti" ifadeleri yer aldı.  Prens Philip 99 yaşındaydı.

HASTANEYE KALDIRILMIŞTI…

​Prens Philip, 16 Şubat'ta rahatsızlanarak Edward Hastanesi'nde kaldırılmıştı. Bir haftalık tedavinin ardından Philip'in, doktorunun tavsiyesi üzerine tedbiren hastanede kalmasının istendiği belirtilmişti. Daha sonra ise kalp rahatsızlığı ile ilgili testler ve gözlem için St. Bartholomew Hastanesi'ne transfer edilmiş ve burada kalp operasyonu geçirmişti. Operasyonun başarılı geçtiği açıklanmıştı.

İngiliz Kraliyet Ailesinden Kötü Haber! Hayatını Kaybetti…

EN UZUN SÜREYİ GEÇİRMİŞTİ…

Prens Philip'in taburcu olurken basına yansıyan fotoğrafları kamuoyunda endişe yaratmıştı.  Edinburg Dükü, iki hastanede toplam 28 gün geçirmiş, bu süre Prens Philip'in şimdiye kadar hastanede geçirdiği en uzun süre olmuştu.

Prens Philip haziran ayında 100 yaşına girecekti.  2. Elizabeth ile Prens Philip 73 yıllık evliydi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021, 14:40

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE