Hükümetten Ajanlara Şüphelilerle Mecburi Seks İzni! Yalnız Tek Şartı Var

İngiliz hükümeti 007 filmlerinde sıklıkla yer verilen gizli görevlilerin görev icabı şüphelilerle seks yapmasına müsade eden yasayı onayladı. Ancak izin seks süresinin kısa tutulması şartına bağlandı!

Hükümetten Ajanlara Şüphelilerle Mecburi Seks İzni! Yalnız Tek Şartı Var

İngilizlerin efsane gizli görevlisi 007 James Bond neredeyse her filminde görev icabı bir kadınla seks yapar!

james bond seks sahneleri

Filmlerde klasik bir ritüel olan bu olay artık gerçek hayatta da uygulamaya geçecek. Nasıl mı gelin detaylara birlikte bakalım...

Britanya'da gizli görev yapan polislerin mecbur kaldıkları durumlarda şüphelilerle seks yapmasına izin verilmesine karar verildi.

seks gizli görev

KİMLİĞİN AÇIĞA ÇIKMA TEHLİKESİ VARSA SEKS YAPMAK SERBEST!

Yeni polis yönetmeliğine göre gizli görevdeki polisler, şüpheliyle seks yapmamaları durumunda gerçek kimliklerinin ortaya çıkacağına inanıyorsa şüpheliyle birlikte olabilecek.

Yeni kurallara göre gizli polislerin olası tehlikeleri önlemek için cinsel ilişki süresini olabildiğince kısa tutması gerekiyor. Ayrıca memurlardan şüpheliyle birlikte olurlarsa hemen üstlerine bildirmeleri emri verildi.

monica bellucci daniel craig spectre 007

2015 YILINDAKİ DAVA KONUSU OLAY NEDENİYLE POLİSLER TAZMİNATA MAHKUM OLMUŞTU

2015'te Metropolitan Polisi, 7 kadının gizli görevdeki polisler tarafından kandırılarak "istismarcı ve manipülatif" uzun süreli ilişkilerde kaldıklarını söylemiş ve dava açmıştı. Dava sonucunda polis tazminat ödedi ve özür yayımladı. Yeni düzenlemenin ardından bu olay gündeme geldi.

monica bellucci daniel craig seks spectre

Gizli operasyonun başındaki memurların da gizli polislere cinsel ilişkiye girip girmemelerine izin verme yetkisi olacak.

007 spectre daniel craig monica bellucci

Düzenlemeler, gizli polislerin seksi bir taktik olarak kullanmaması gerektiğini ifade ediyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 20:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER