Hükümet The Crown Dizisi İçin Harekete Geçti! ‘Endişe Verici..’

Gerçek olayların ele alındığı The Crown dizisiyle ilgili Birleşik Krallık Hükümeti harekete geçti. Hükümet, dizinin yapımcılarıyla görüşmek için hazırlanıyor.

Hükümet The Crown Dizisi İçin Harekete Geçti! ‘Endişe Verici..’

Birleşik Krallı Hükümeti, The Crown dizinde ele alınan olaylardan dolayı dizinin yapımcılarıyla görüşmeye hazırlanıyor.

Gerçek olayların ele alındığı söylenen The Crown dizisi için Birleşik Krallık Hükümeti harekete geçti. Hükümet, söz konusu dizide geçen olayların kurgu olduğunu savunarak, izleyicilerin bu olayları gerçek düşünmesinden dolayı endişeleniyor.
Birleşik Krallık Kültür, Medya ve Spor Bakanlığı Sekreteri Oliver Dowden, The Crown dizisi için Netflix ve dizinin yapımcıları ile görüşmek için harekete geçti.

5'İNCİ SEZONDA PRENSES DİANA'NIN ÖLÜMÜ ELE ALINACAK
The Crown dizisinin 4’üncü sezonunda Kraliçe II. Elizabeth’in saltanatı anlatılırken, bu olayın işlenmesi Birleşik Krallık’ta büyük ses getirdi.  Dizinin 5’inci sezonunda hala tartışmalara neden olan Prenses Diana’nın ölümünün irdeleneceği öğrenildi.

“ENDİŞE DUYUYORUM..”
Oliver Dowden, diziyle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
"Bu güzel biçimde üretilmiş bir kurgu çalışması bu nedenle diğer televizyon yapımlarında olduğu gibi Netflix’in başlangıcında çok net olması gerekiyor hepsi bu. Bu olmadan bu olaylara tanıklık etmemiş bir izleyicinin gerçekle kurguyu karıştırmasından endişe duyuyorum."

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE