Hollywood Yıldızı Sharon Stone'dan İtiraflar: 3 Kez Ölümden Döndüm

Hollywood'un ünlü oyuncularından Sharon Stone, üç kez ölümden döndüğünü açıkladı. Stone, "Yıldırım çarptı, boğazım kesildi ve felç geçirdim" dedi.

Hollywood Yıldızı Sharon Stone'dan İtiraflar: 3 Kez Ölümden Döndüm

Temel İçgüdü filmiyle şöhretini pekiştiren oyuncu Sharon Stone, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü aktris, üç kez ölümden döndüğünü söyledi. Stone, “14 yaşımdayken bir çamaşır ipiyle boynum, boyun damarımdan 16’da bir inç (0,15875 cm) kadar kesildi.” dedi.

sharon stone

Stone ayrıca kendisine yıldırım çarptığını da açıkladı. Aktris, “Yıldırım çarptı, gerçekten çok şiddetliydi. Evdeydim, kendi kuyumuz vardı. Ütüye su dolduruyordum ve elim tulumbanın üzerindeydi. Kuyuya yıldırım düştü ve sudan elektrik akımı yayıldı. Yerden havalandım, mutfağın diğer ucuna savruldum ve buzdolabına çarptım. Neyse ki annem yüzüme vurdu ve beni ayılttı.” şeklinde konuştu.
62 yaşındaki yıldız, 2001’de felç geçirdikten sonra hastaneye kaldırılmış ve oyunculuğa iki yıl ara vermek zorunda kalmıştı.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE