Harry Styles ve Florence Pugh hakkında bomba iddia! Sette gizlice sıcak dakikalar...

Harry Styles, yönetmen Olivia Wilde ile ilişkiye başlamadan haftalar önce, film setinde başrol oyuncusu Florence Pugh'u gizlice öptü. Bu iddia dünya basınında büyük yankı uyandırdı. İşte detaylar...

Harry Styles ve Florence Pugh hakkında bomba iddia! Sette gizlice sıcak dakikalar...

Bir döneme damgasını vuran İngiliz müzik grubu One Direction dağıldıktan sonra solo müzik kariyerinde büyük bir ivme kazanan Harry Styles, Don't Worry Darling filmiyle gündemde.

ÖPÜŞME İDDİASI GÜNDEM OLDU

Yedi yıldır nişanlı olduğu, iki çocuğunun babası Jason Sudeikis ile yollarını ayıran Olivia Wilde, yönetmenliğini ve önemli rollerinden birini üstlendiği Don't Worry Darling' birlikte çalıştığı Harry Styles ile aşk yaşamaya başlamıştı. Harry Styles ve güzel oyuncu birlikte yaşamaya başlamıştı. İkilinin aşkı dolu dizgin sürerken Harry Styles hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre Don't Worry Darling oyuncusu Florence Pugh ve Harry Styles öpüştü.

"MANŞETLERDEN KAÇINMAK İÇİN..."

Setten bir kaynak açıklamasında "Harry ve Florence, başından beri ekranda inanılmaz derecede iyi tercüme edilen kimyaya sahipti. Bir gece biraz öpüştüler.

"Harry o zamanlar çok bekardı ve Florence, ironik bir şekilde manşetlerden kaçınmak için ayrılığı sessiz tutmasına rağmen Zach Braff'tan ayrılmıştı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2022, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER