Hailey Baldwin'den 'hamilelik' iddialarına fotoğraflı yanıt

Gösteri dünyasının popüler çifti Hailey Baldwin (24) ile Kanadalı popçu Justin Bieber (27), evliliklerinde üçüncü yılı geride bıraktı. Son olarak ünlü modelin bebek beklediği iddia edildi. Karnındaki şişliğin farklı bir nedeni olduğunu açıklayan Baldwin, "Acı verici, ağrılı ve midemi bulandırıyor" diyerek yaşadığı zorluğu anlattı.

Hailey Baldwin'den 'hamilelik' iddialarına fotoğraflı yanıt

Hailey BaldwinJustin Bieber ile ilk kez şarkıcının 2010 yılından beri aşk yaşadığı meslektaşı Selena Gomez ile ayrıldığı Aralık 2015 tarihinde bir araya gelmişti. Ancak ikili çok sürmeden 2016 yılında ayrılmıştı. Haziran 2018'de tekrar bir araya gelen ikili, kısa süre sonra nikah masasına oturmuştu.

BEBEK BEKLEDİĞİ KONUŞULDU

Mutlu birliktelikleri süren çiftin bebek beklediği konuşulmuştu. Dedikoduların ardından Hailey Baldwin, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

'HAMİLELİK' İDDİALARINA YANIT

Sosyal medya hesabından ayna karşısında çekilen fotoğrafını yayınlayan Baldwin, karnındaki şişlik sebebiyle kendisinin insanlar tarafından hamile zannedildiğini ancak bunun doğru olmadığını söyledi.

Hailey Baldwin'den 'hamilelik' iddialarına fotoğraflı yanıt

"ACI VERİCİ VE AĞRILI"

Yumurtalıklarında elma büyüklüğünde bir kist olduğunu açıklayan ABD'li model, "Karnımdaki bir bebek değil" diyerek, durumunu "Acı verici, ağrılı ve midemi bulandırıyor" sözleriyle ifade etti.

Bu nedenle şişkin olduğunu belirten Hailey Baldwin, ayrıca yumurtalıklarındaki kistin kramplara neden olduğunu ve duygusal hissettiğini söyledi. Model, Endometriozis (rahim içi zarının rahim dışında oluşması durumu) veya PKOS (Polikistik over sendromu) olmadığını da sözlerine ekledi.

"BUNU BAŞARABİLİRİZ"

Hailey Baldwin, son olarak sözlerini "Neyse... Eminim çoğunuz bu konu hakkında benimle aynı şeyleri yaşıyor ve ne hissedildiğini anlıyorsunuzdur. Bunu başarabiliriz" diyerek sonlandırdı.

Hailey Baldwin'den 'hamilelik' iddialarına fotoğraflı yanıt

FELÇ BELİRTİLERİNİN ARDINDAN HASTANEYE KALDIRILMIŞTI

Öte yandan bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşan Hailey Baldwin, geçtiğimiz aylarda eşi Justin Bieber ile kahvaltı yaparken felç benzeri belirtiler gösterince acile kaldırılmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER