Genç şarkıcı MC Kevin yeni evlendiği eşini aldatırken trajik bir şekilde öldü

Brezilyalı şarkıcı MC Kevin'in yasak aşk skandalı dünya gündemine bomba gibi düştü. Gerçek adı Kevin Nascimento Bueno olan 23 yaşındaki şarkıcı otelin balkonundan düşerek feci şekilde can verdi.

Genç şarkıcı MC Kevin yeni evlendiği eşini aldatırken trajik bir şekilde öldü

Brezilyalı genç şarkıcı MC Kevin, henüz yeni evlendiği eşi Deolane Bezerr'ı otel odasında başka bir kadınla aldatırken basıldı. Yasak aşk otelinin kapısının hızlı hızlı vurulmasıyla paniğe kapılan MC Kevin, odanın olduğu 5. kattan kaçmaya çalışırken balkondan düşerek feci şekilde canından oldu.

Dünya genç şarkıcı Kevin Nascimento Bueno, sahne adıyla MC Kevin olarak bilinen genç şarkıcının trajik ölümünü konuşuyor. 

MC Kevin

OTELDE BASILDIĞINI SANDI PANİK YAPTI

Brezilyalı funk müzisyeni MC Kevin 3 hafta önce evlendiği eşini aldattığı otel odasından kaçmak isterken balkondan düştü. Gerçek adı Kevin Nascimento Bueno olan 23 yaşındaki şarkıcı hayatını kaybetti. Şarkıcının balkona çıkmasına neden olan olayın ise karısı ile hiçbir alakasının olmadığı anlaşıldı.

İngiliz Daily Mail gazetesinin gündeme bomba gibi düşen haberinin ayrıntıları şu şekilde gelişti.

MC Kevin, otel odasında genç bir kızla yasak aşk yaparken hiç beklemediği birisi odasının kapısını açmaya çalıştı.

Genç şarkıcı da karısının onu yakalamak üzere olduğundan korktu ve balkona kaçtı.

Kevin Nascimento Bueno  Deolane Bezerr

DENGESİNİ KAYBEDİP YERE ÇAKILDI

Şarkıcı beşinci kattaki balkondan aşağıdaki kata inmeye çalıştı. Ancak filmlerde görmeye alışkın olduğumuz bu sahne gerçek hayatta feci bir şekilde son buldu. 23 yaşındaki şarkıcı bu esnada dengesini kaybetti ve yere çakıldı.

Görgü tanıkları 5'inci kattan düşen şarkıcının nefes almaya devam ettiğini açıkladı. Olay anından hemen sonra çekilen ve sosyal medyada yayılan videoda bir kişinin Portekizce 'Nefes alıyor, ambulans çağırın' dediği duyuluyor. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen MC Kevin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

 MC Kevin Deolane Bezerr

ODAYA GİRMEYE ÇALIŞAN KİŞİ İŞ ARKADAŞI ÇIKTI

Hastaneden yapılan açıklamada düşme ile oluşan hasarın yanı sıra şarkıcının kalp krizi geçirdiği bilgisine de yer verildi. Şarkıcının balkona çıkmasına neden olan olayın ise karısı ile hiçbir alakasının olmadığı anlaşıldı. Odaya girmeye çalışan kişinin şarkıcının iş arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

 Brezilyalı şarkıcı sadece üç hafta önce Tulum'da 33 yaşındaki ceza avukatı Deolane Bezerr ile evlenmişti.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 18:51

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE