Evinin Bahçesinde Duş Aldı Kendisine Hayran Bıraktı

ABD'li yıldız Kylie Jenner, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarıyla takipçilerinden oldukça ilgi gördü.Önce bikinili pozlar verip güneşin ve havuzun tadını çıkaran Jenner, sonra evinin bahçesinde duş aldı.

Evinin Bahçesinde Duş Aldı Kendisine Hayran Bıraktı

24 yaşındaki ABD'li yıldız Kylie Jenner,instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranlarının beğenisini topladı. Sıcak havalarda bunalan Jenner, evinin havuzunda serinledikten sonra, bahçede duş aldı. Pembe bikinisiyle poz veren Kylie Jenner, paylaşımlarıyla takipçilerinden oldukça ilgi gördü. 

KYLİE JENNER KİMDİR?

Tam ismi ile Kylie Kristen Jenner, 10 Ağustos 1997 yılında Los Angeles’te dünyaya geldi. Bruce Jenner ve Kris Jenner'ın kızıdır. Kendall Jennerin küçük kardeşi ve Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır.

Kylie de ailedeki diger kişiler gibi ünlü ABD’li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 16:51

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE